ננו דיימנשן ממשיכה בהתרחבות בארה"ב

מצרפת מפיץ חדש ומכרה מדפסת DragonFly Pro לחברת Computer Aided Technology

 

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום על מינוי Computer Aided Technology, LLC (CATI), ספקית מובילה של פתרונות פיתוח מוצרים, כמפיץ בארה"ב, זאת כהמשך התרחבות רשת השותפים הבינלאומיים של החברה. בנוסף, רכשה CATI את מדפסת ה- DragonFly Pro ותפעל להנגשת טכנולוגית החברה לבסיס לקוחותיה הגדול ברחבי ארה"ב.

 

הפורטפוליו של CATI כולל את פתרונות ההדפסה של Dassault Systèmes SolidWorks Corporation, Stratasys ו- Desktop Metal. באמצעות שיתוף הפעולה החדש, CATI מרחיבה את הפורטפוליו הקיים ברשותה לפתרונות בתחום ההנדסה והייצור. מדפסת ה- DragonFly Pro מציעה יכולת ייחודית של שילוב מתכות ופולימרים בהדפסה אחת, על מנת לאפשר שמירה על קניין רוחני וייצור או פיתוח אבות טיפוס in-house של אלקטרוניקה מתקדמת כמו סנסורים, אנטנות, מחברים, מעגלים מודפסים ורכיבים חדשניים נוספים.

 

"אחת השאלות הראשונות שאנו שואלים את עצמנו היא, איך CATI יכולה להרחיב את פורטפוליו המוצרים שלה, לספק טכנולוגיות חדשניות חדשות ולהציע פתרונות לאתגרים עסקיים אמיתיים," אמר ריץ' וורנט', נשיא Computer Aided Technology. "היכולת לאפשר למהנדסי אלקטרוניקה לבדוק את עיצוביהם, לבצע שינויים במהירות ולקצר את זמן ההגעה לשוק, תוך הגנה על הקניין הרוחני, הופכת את הטכנולוגיה של ננו דיימנשן למערכת המושלמת לעמידה בקצב השינויים בתעשיית האלקטרוניקה הגדלה והמתפתחת."

 

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם CATI. שותפי החברה משמשים חלק מהותי בהאצת צמיחת החברה ברחבי העולם. הוספת מפיץ, הידוע בהצעת טכנולוגיות מצוינות ותמיכה מקצועית, לרשת השותפים של החברה, מראה את מחויבותנו לחיזוק פריסתנו ולהרחבת הגישה למדפסת ה- DragonFly Pro," ציין טים שיהן, סגן נשיא למכירות גלובליות ושירות לקוחות בננו דיימנשן. " Additive manufacturing עשוי להשפיע על פיתוח כל סוגי המוצרים המצריכים שימוש באלקטרוניקה, על צמצום הפערים בזמני הפיתוח ועל האצת הייצור עבור חברות רבות."

 

על ידי שילוב מדפסת הזרקת דיו מדויקת מאוד עם ננו-דיו ייעודי ותוכנת 3D אופטימלית, מדפסת ה- DragonFly Pro, עטורת הפרסים, משנה את תחום ה- Additive manufacturing לפיתוח אלקטרוניקה ומאפשרת לחברות שליטה בכל שלבי תהליכי הפיתוח שלהן

דילוג לתוכן