ננו דיימנשן מחזקת החדירה לשוק הבטחוני עם מכירת שתי מדפסות תלת מימד נוספות לכוחות הבטחון האמריקאיים

 

 

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום על מכירת שתי מדפסות תלת מימד DragonFly Pro נוספות לכוחות הבטחון האמריקאיים.  לננו דיימנשן ארבעה לקוחות מקרב כוחות הבטחון בארה"ב, מאז קבלת אישור ספק מורשה של חברות ממשלתיות ובטחוניות בארה"ב וקוד CAGE ביוני 2018.

 

שליחת מידע סודי לספק חיצוני הינה בעיה בטחונית עבור ארגונים בתעשיית הבטחון. מדפסת ה- DragonFly Pro, בעלת יכולות ה- Additive Manufacturing המדוייקות להדפסת מספר חומרים במקביל, מאפשרת למהנדסי ומתכנני אלקטרוניקה להדפיס בתלת מימד חומרים מוליכי חשמל ומבודדים במקביל, בתוך כותלי החברה, וכך לעמוד בדרישות אבטחה גבוהות. יכולת זו מקצרת משמעותית את זמן הפיתוח של מוצרים אלקטרוניים. אבות טיפוס של מעגלים אלקטרוניים וכן סוגים נוספים של אלקטרוניקה פונקציונלית, לרבות אנטנות וחיישנים, ניתנים לייצור באמצעות טכנולוגיית ה- additive manufacturing תוך שעות במקום שבועות. באמצעות טכנולוגיה זו חברות ועסקים יכולים להגדיל את הערך שהם יוצרים, תוך ייעול תהליכי עבודה ואימוץ שיטות פיתוח חדשות עם מחזורי פיתוח קצרים יותר.

 

"צוות השיווק והמכירות של ננו דיימנשן בארה"ב עובד באפקטיביות רבה עם המפיצים המובילים בשוק. באמצעות שותפויות אלו, ננו דיימנשן ממשיכה להרחיב את החדירה בשוק הבטחוני בארה"ב", ציין סיימון פריד, נשיא ננו דיימנשן ארה"ב. "הבחירה במדפסת הטכנולוגית המדויקת שלנו בתחום ה- additive manufacturing על ידי ארגונים בטחוניים מובילים בארה"ב ממחישה את הערך הייחודי של מוצרינו לשוק הבטחוני."

 

מדפסת התלת מימד DragonFly Pro משנה את שוק פיתוח האלקטרוניקה ומאפשרת לחברות להמציא מחדש את תהליכי הפיתוח ואת המוצרים שלהן. בנוסף, מדפסת ה- DragonFly Pro מאפשרת ייצור לפי דרישה של חלקים ללא צורך בספק חיצוני. טכנולוגיה זו מאפשרת שמירה על הקניין רוחני in-house ויצירת אבות טיפוס של אלקטרוניקה פונקציונאלית, כגון סנסורים, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים חדשניים נוספים.

דילוג לתוכן