יניב בן ישי

נכון שראיון עבודה דומה לדייט?

קבוצת SQLink תערוך, בפעם השנייה ערב single-mingle לאנשי ונשות הייטק

בפעם הקודמת זה הסתיים בחתונה

רבים אומרים כי חיפוש עבודה דומה לחיפוש אהבה, הולכים להרבה דייטים (או ראיונות), עונים על שאלות שונות ובסוף הולכים הביתה כשלא תמיד אנחנו יודעים איך היינו.

קבוצת SQLink תערוך בחמישי הקרוב, 26.4 ובפעם השנייה ערב פנויים-פנויות אנשי ונשות ההייטק. למגיעים צפויה סדנת אלכוהול חווייתית, אוכל משובח, דרינקים על הבר ומסיבת ריקודים. באירוע הקודם הכרות אחת הבשילה עד כדי חתונה. לאירוע הייחודי מוזמנים כל עובדי SQLINK הרווקים שיוכלו לבוא עם חבר/ה מעולם ההייטק. דבר זה יצר תחושת נוחות וביטחון בקרב המגיעים היות והגיעו עם מישהו מוכר ולכן ייערך גם באירוע הקרוב.

במהלך הערב עצמו יחולקו למגיעים תגי שם ופתקים והם יתבקשו לשלשל אותם ל2 תיבות שונות. הראשונה היא של אהבה, כל אחד יוכל לרשום 3 שמות של אנשים שיהיה שמח להכיר לעומק ואם תהיה חפיפה יקשרו ביניהם להמשך היכרות לאחר הערב. התיבה השניה היא לחיפוש עבודה, מי שזה רלוונטי לו ישלשל את מה שמחפש ומשם יימשך איתו התהליך.

יניב בן ישי, סמנכ"ל שיווק בקבוצת SQLink: אני שמח לקיים, זו השנה השנייה את אירוע single-mingle. אירוע מיוחד, כיפי ויוצא דופן שבו כל מי שיגיע אליו ייצא עם משהו בין עם אהבה ובין עם עבודה ויש כאלו שגם עם שניהם. הייחודיות של הערב הזה הוא בכך שהזמנו אנשי הייטק להכיר אנשים מאותו עולם תוכן ומכנה משותף ועל ידי כך אולי להגדיל את הסיכוי לקליק. שנה שעברה זה הצליח בענק, נראה מה ייצא השנה.

דילוג לתוכן