ניר שם-טוב

ניר שם-טוב מונה לסמנכ"ל התפעול (COO) בקבוצת Webpals

ניר שם-טוב מונה לסמנכ"ל התפעול (COO) בקבוצת Webpals העוסקת בשיווק ופרסום דיגיטלי מבוסס ביצועים בשוק הבינלאומי. במסגרת תפקידו יוביל ניר את פיתוח הטכנולוגיה והפתרונות אותם מפתחת החברה לצרכיה, ה-IT, משאבי האנוש, והשיווק . ניר , הוא הראשון שמכהן בתפקיד זה בחברה.
ניר הוא בוגר תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל-אביב ובעל 25 שנות ניסיון בניהול צוותי פיתוח גדולים, מנהלי מוצר ומוצרים, אנשי IT ותשתיות ופרוייקטים גדולים המורכבים מאפיון, הטמעה, תמיכה שוטפת וניהול לקוחות גדולים.
בשנים האחרונות, כיהן ניר במספר תפקידי ניהול בכירים בין היתר כ COO ב-Leverate , שם היה אחראי על הניהול השוטף של החברה במגוון היבטי תפעול, כ COO בחברת WEBSPLANET וכסמנכ"ל Delivery ב-Amdocs, שם היה אחראי על הניהול השוטף של פיתוח המוצרים של חטיבת ה-Advertising & Media, הטמעתם ותמיכתם בקרב לקוחות הטלקום של החברה
ענבל לביא, מנכ"לית קבוצת Webpals: הצטרפותו של ניר שם-טוב להנהלת הקבוצה מעידה יותר מכל על תהליך ההתפתחות המתמשך של הקבוצה והרחבת היקף פעילותה בשנים האחרונות. אני סמוכה ובטוחה כי ניר יתרום מניסיונו העשיר להמשך צמיחתה של הקבוצה ויסייע בהמשך חיזוק הטכנולוגיה של וובפאלס כבסיס משמעותי לפעילותה.
קבוצת Webpals (וובפאלס) שבבעלות XLMedia הנסחרת בבורסה המשנית של בריטניה AIM בשווי של מעל ל 500 מיליון דולר, עוסקת בשיווק ופרסום דיגיטלי מבוסס ביצועים בשוק הבינלאומי.
הקבוצה משתמשת בערוצי שיווק שונים כדי לייצר לקוחות קצה בעלי ערך גבוה לעסקים בתחום האונליין והמובייל, כולל הפעלת אתרי תוכן עתירי תנועה ורכישה של שטחי פרסום בפלטפורמות שונות (כגון: פייסבוק, דיספליי, גוגל, native advertising) דרך שלוש החברות בקבוצה: Webpals, Dau-upClicksmob, Marmar Media. בזכות סגמנטציה ואנליזה, תוך שימוש בטכנולוגיה הייעודית של הקבוצה, היא יודעת להפנות את המשתמשים הפוטנציאליים לאתרים/אפליקציות באופן שייצרו ערך מרבי עבור כל הצדדים.
קבוצת Webpals ביססה את פעילותה בשווקים רבים ברחבי העולם ופועלת ב-18 שפות שונות. החברה מתפעלת למעלה מ-2000 אתרים ונכסים דיגיטליים ובארבע השנים האחרונות הגדילה את רווחיה פי שבעה ואת מצבת כוח האדם שלה – מעל ארבעה, מה שהופך אותה לחברת השיווק הדיגיטלי הבינלאומי הגדולה בישראל.

 

דילוג לתוכן