ניצנית בר לוי מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש של קבוצת טלדור

ניצנית תנהל את כל מערך משאבי האנוש של קבוצת טלדור, תשמש כחברת הנהלה ותהיה אמונה על כלל הטיפול במשאבי האנוש בקבוצה
ניצנית בר לוי מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש של קבוצת טלדור, הפועלת כאינטגרטור מוביל בעולם ה-IT, כספקית של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי התוכנה, החומרה, ה-BPO, אבטחת המידע, מערכות, התקשורת ומיקור חוץ.

בר לוי, 45, נכנסת לתפקידה החדש לאחר שבתפקידה הקודם שימשה בתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש גלובאלית בחברת אריקום תוכנה. קודם לכן מילאה שורה של תפקידי ניהול במכון ויצמן למדע, שם הקימה וניהלה את מחלקת הפיתוח הארגוני וההדרכה, הקימה את מערך גיוס העובדים ופיתחה את אסטרטגיית הגיוס למכון, –וכן ניהלה את הרווחה. במכון ויצמן היתה חברת הנהלת אגף משאבי אנוש, לבר לוי תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת ת"א, נשואה ואם לשלושה ילדים.

במסגרת תפקידה החדש, תנהל בר לוי את כל מערך משאבי האנוש של קבוצת טלדור, תתווה את אסטרטגית משאבי האנוש בארגון ותשמש כחברת הנהלה.

נתי אברהמי, מנכ"ל קבוצת טלדור: "כניסתה של בר לוי לתפקיד מהווה נדבך חשוב בתהליך האסטרטגי הכולל שהחברה מבצעת בחודשים האחרונים, המסייע בהמשך מיצוב החברה כאינטגרטור המוביל בשוק ה-IT בישראל, הן ברמה הטכנולוגית והן ברמת השירותים והפתרונות העסקיים המוענקים ללקוחותינו, על ידי כלל עובדי החברה. בר לוי מגיעה אלינו לאחר שצברה ניסיון רב במספר ארגונים מורכבים ומובילים בתחומם, שם הוכיחה את יכולותיה בתחום משאבי האנוש. אנו בטוחים שהשתלבותה בחברה תהיה מהירה וקלה ובהחלט מצפים שתעניק ערך מוסף שיעזור לארגון לשמור על כוחו בשוק הדינאמי והמורכב של עולם ה-IT".

דילוג לתוכן