נייס מערכות ו- CloudScann יספקו פתרון אבטחת אתרים באמצעות הסלולר

האפליקציה הופכת את הסמארטפון לכלי המאפשר דיווח ותיעוד תקריות תוך כדי התרחשותן ומאפשר לפעול במהירות וביעילות

 

 

נייס מערכות (ת"א: נייס, נאסד"ק: NICE)הודיעה על פתרון המספק לארגוני אבטחה יכולות חדשות במתחמים אותם הם מאבטחים. נייס מערכות ו – CloudScannהכריזו על אפליקציה שהופכת את הסמארטפון לכלי המאפשר דיווח ותיעוד תקריות תוך כדי התרחשותן ומאפשר לפעול במהירות לפתרון תקריות אלו.

 

הפתרון המשולב מבוסס על מערכת ניהול המצבים של נייס – Situator, ועל אפליקצית See It Send It  של CloudScann. שימוש באפליקציה בסמארטפון מאפשר לאנשי האבטחה בשטח לדווח על תקריות ולשלוח צילומי וידיאו ותמונות למרכז בקרה מרכזי באמצעות המערכת של נייס.התקשורת היא דו-סטרית כך שה-Situator יכול גם "לדחוף" לאפליקציה הניידת התראות על תקריות, רשימות של מטלות ומידע בזמן אמת .

ה- Situator מאתר את מיקום של מכשיר הטלפון של השולח באתר התקריתבאמצעות GPS ולאחר מכן "מושך" וידיאו ממצלמות בקרה סמוכות. המפעיל במרכז הבקרה רואה מיד מי שולח את ההתראה, מה מקורה, מה מתרחש ובאילו פעולות צריך לנקוט. האפליקציה מצוידת גם בלחצן מצוקה.

חברת התחבורה הציבורית של ניו ג'רזי – NJ Transit, כבר פרסה ועשתה שימוש בפתרון באירוע גדול, ומתכננת להרחיב את השימוש באפליקציה לשימוש יומיומי של אנשי התחזוקה, שירות הלקוחות ומשטרת התחבורה שלה. לדוגמה, עובדי התחזוקה יוכלו לצפות בהזמנות העבודה שהוקצו להם לביצוע, במיקומן של התקלות ובסרטוני וידיאו הקשורים להן ולדווח לחדר המצב עם השלמת עבודת התחזוקה.

 

 

 

כריס ווטן, סגן נשיא בכיר בנייס וראש קבוצת האבטחה בחברה, אמר:  "הרחבת היכולות הללו לשימושם היומיומי של אנשי השטח ולעובדי התחבורה באירועים גדולים תאפשר לארגונים ליצורמודעות מלאה למצב בזמן אמת ותסייע להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה, בטיחות, יעילות תפעולית ושירות לקוחות לנוסעים. אנו מאמינים שזהו מודל של טכנולוגיית מובייל אשר רשויות תחבורה אחרות ירצו בוודאי לאמץ."

דן קרנינג, מנכ"ל CloudScann, אמר: "אפליקציית See It Send It של CloudScann והטכנולוגיות ב-Situator של נייס משלימות זו את זו באופן מושלם. השילוב של שתיהן טומן בחובו יתרונות משמעותיים לארגונים המעוניינים לקבל מודעות למצב בזמן אמת, תקשורת ושיתוף פעולה".

פתרונות האבטחה של נייס מסייעים לארגונים ללכוד, לנתח ולנצל את הBig Data בכדי לצפּוֹת, לנהל ולהפחית סיכוני ביטחון ובטיחות, לשפר את התפעול ולהפוך את העולם למקום בטוח יותר. מוצרי האבטחה, הבינה והסייבר של נייס מספקים תובנות רבות ערך המאפשרות לארגונים ולסוכנויות ממשלתיות לנקוט בפעולה הטובה ביותר בזמן הנכון הודות ליכולת להצליב נתונים מובנים ובלתי מובנים ממספר רב של חיישנים וערוצים, לזהות דפוסים יוצאי דופן ולהבחין במגמות. הפתרונות נפרסו על מנת לסייע באבטחה של מגוון רחב של ארגונים ואירועים, בהם בנקים, חברות שירותים ציבוריים, שדות תעופה ונמלים, מרכזי ערים, מערכות תחבורה, אטרקציות תיירותיות מרכזיות וכן אירועי ספורט ופגישות דיפלומטיות.

דילוג לתוכן