ניופאן משיקה בישראל את הרמקול החכם של ®Home Speaker 500 BOSE

·       רמקול חכם המשלב את Alexa העוזרת האישית של Amazon

·       מסך תצוגה צבעוני

·       תמיכה במגוון שירותי אודיו סטרימינג כגון Spotify, DEEZER, ואמזון מיוזיק

·       שליטה באמצעות מגע, קול או אפליקציה

 

ניופאן, היבואנים והמשווקת הבלעדית של BOSE בישראל משיקה את ה- BOSE Home Speaker 500- רמקול חכם בעיצוב יוקרתי של אלומיניום מוברש בצבע שחור או כסוף, בעל איכות הסאונד הטובה בעולם. הסאונד שהרמקול מפיק הינו הטוב ביותר מכל רמקול חכם אחר בקטגוריה, הוא צלול ועמוק עם עוצמות מעולות. הרמקול משלב את Alexa העוזרת האישית של Amazon, קישוריות הן של Bluetooth והן של Wi-Fi  ותמיכה ב- Airplay2 (בקרוב).

 

לרמקול החדש מסך תצוגה צבעוני, שליטה באמצעות מגע, קול או אפליקציה, 6 מקשים לתכנות מראש והשמעת ממקורות שמע שונים (פלייליסט, תחנת רדיו וכו'), תמיכה בשירותי סטרימיניג פופולאריים כגון Deezer, ספוטיפיי, אמזון מיוזיק, פנדורה ועוד, רדיו אינטרנטי עם אלפי תחנות מרחבי העולם, ואפשרות ליצור חוויות multiroom בחיבור של רמקול נוסף או של ה- Soundbar 500 וה- Soundbar 700  של BOSE.

 

בנוסף, ניתן לשלוט ברמקול מתוך אפליקציית השליטה והניהול –  Bose Music ולתת לו פקודות כגון, Play, Pause, Shuffle, skip לאלבומים, שירים ולפלייליסטים. עם העוזרת האישית יש אפשרות לקבל גישה למזג אוויר, כותרות חדשות ועוד. הרמקול יזהה את הפקודות הקוליות גם אם הוא מופעל בעוצמה גבוהה בסביבה רועשת מאוד וזאת

 

באמצעות מערך של 8 מיקרופונים מובנים הכוללים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת  וייחודית של BOSE, שפותחה במיוחד לפתרונות צבאיים ולתחום התעופה.

בנוסף משיקה ניופאן שני מקרני קול חדשים של BOSE; BOSE SOUNDBAR 500 ו- BOSE® SOUNDBAR 700- מקרני קול קומפקטיים, חזקים ועוצמתיים  עם  Alexa Amazon קישוריות Bluetooth , Wi-Fi, NFC, HDMI (ARC) ואופטי, עיצוב יוקרתי עם גימור זכוכית יוקרתית, תמיכה מלאה ב 4K, תמיכה בשירותי סטרימיניג פופולאריים כגון Deezer, ספוטיפיי, אמזון מיוזיק, פנדורה ועוד, שלט אלחוטי, אפליקציית השליטה והניהול  Bose Music ומיקרופונים מובנים לשליטה קולית.

 

דילוג לתוכן