ניוסטאר משלשת את קיבולת ההפחתה של רשת ההגנה מפני DDoS הגלובלית שלה ליותר מ-4 Tbps כולל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה וסינגפור

Neustar, Inc. ניוסטאר (NYSE: NSR), ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן אמת, הודיעה היום שהיא שילשה את הקיבולת של רשת הפחתת ה-DDoS הגלובלית שלה שמגיעה ל-4 Tbps באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ובסינגפור. זה מציב את החברה בטווח הגעה ליעד שלה – רשת הגנה גלובלית מפני DDoS בקיבולת של 10 Tbps, שתהיה רשת ההפחתה וההגנה מפני DDoS הגדולה ביותר, המבוזרת ביותר והכי מתקדמת מבחינה טכנית בעולם — עד תחילת 2018.
באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ניוסטאר הגדילה משמעותית את קיבולת הרשת עם גידול של 244 אחוז מ-320 Gbps ליותר מ-1 Tbps שמבוזרים על פני שלושה צמתים בפרנקפורט, אמסטרדם ולונדון לבדן. גם באזור אסיה פסיפיק יש צומת חדש של 200 Gbps בסינגפור, שמכפיל את הקיבולת בתוך האזור וצמתים גדולים נוספים יבואו בקרוב בעקבותיו. עד הרבעון הראשון של 2018, רשת ההגנה הגלובלית מפני DDoS של ניוסטאר תכלול 27 צמתים, מבוזרים על פני כל האזורים.
"אנחנו משנים את המודל מקומץ של מרכזי ניקוי למודל מבוזר בקנה מידה עולמי. זה שינוי גדול לעומת התקופה שבה הקמתי את ענף ההגנה מפני DDoS", אמר בארט ליון, מנהל המחקר ופיתוח של האבטחה. "הקיבולת של הרשת שלנו תאפשר לניוסטאר להציע יכולת הפחתה וביצועי רשת שאין כמותם כדי שלקוחותינו יישארו מוגנים מפני התקפות DDoS מכל סוג".

דילוג לתוכן