ניוסטאר חוגגת 20 שנה ל-UltraDNS אחרי 20 שנה, ניוסטאר עדיין מעניקה למותגים חוויות מקוונות חלקות ומאובטחות

לונדון, 2 במאי 2018, (BUSINESS WIRE):

Inc. ,Neustar®, ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן אמת, חגגה היום 20 שנה ל-UltraDNS®, שירות ה-DNS המוסמך הייחודי שלה. UltraDNS, שנוצר ב-1998 על ידי רודני ג'ופי, סגן נשיא בכיר וחבר ניוסטאר, היה שירות ה-DNS הראשון שהשתמש בטכנולוגיית IP Anycast, שאיפשרה לו להיות מהיר יותר, בטוח יותר ועמיד יותר להתקפות מניעת שירות מבוזרת (DDoS) ואיומים מקוונים אחרים.

כיום, מותגים וארגונים בכל העולם סומכים על UltraDNS שישמור את הנוכחות הדיגיטלית שלהם מקוונת ומאובטחת. במשך השנים UltraDNS מילא תפקיד משמעותי בהגנה מפני התקפות DDoS שהיו יכולות לשתק, וחיזק את מקומו כטכנולוגיה קריטית להגנה על תשתיות של מותגים. "התקפות מסוג זה הן איום מתמיד בעשורים האחרונים ומדגישות את החשיבות של DNS באינטרנט", אמר רודני ג'ופי.

"מ-Trinoo ו-Stacheldraht בסוף שנות התשעים ועד ל-Mirai ומגוון האיטרציות שלו שפגעו במותגים בשנים האחרונות, תוקפים ממשיכים לגשש ולפרוץ הגנות. האינטרנט הפך לדבר יסודי בפעילות היומיומית של כל ארגון, ובלי DNS אין אינטרנט ואין נוכחות דיגיטלית", ציין ג'ופי.

בנוסף לעמידה בפני התקפות DDoS שאחרת היו מתישות, ל-UltraDNS יש היסטוריה ארוכה של חידושים חלוציים וכמה דברים בהם היה הראשון בתעשייה, כגון:

שירות ה-DNS הראשון שהשתמש בקוד קנייני, שבניגוד לשירותים מבוססי BIND אינו קוד פתוח.
שירות ה-DNS הראשון שמוגן באמצעות שירות הפחתת DDoS מובנה – שנקרא כיום Neustar SiteProtect NG®.
שירות ה-DNS הראשון שהציע סביבת DNS נפרדת לגמרי ואטומה באופן מאובטח באמצעות DNS Shield™ שזכה בפרסים.
אחת הלקוחות של ניוסטאר היא Yorkshire Building Society Group (YBS) בבריטניה. ארתור ווינקלס, מנהל התשתיות של YBS אמר: "אם הלקוחות שלנו לא יכולים לגשת לשירותים המקוונים שלנו והדואל שלנו מושבת, התפוקה שלנו נעצרת. חיוני שיהיה לנו ספק DNS שאנחנו יכולים לסמוך עליו שיעזור למנוע מכך לקרות. UltraDNS של ניוסטאר עונה על כל הדרישות, הקבוצה נשארת מקוונת והלקוחות שלנו מרוצים".

"UltraDNS התפתח והשתפר כחלק מהמחויבות שלנו לספק ללקוחות שלנו – וללקוחות של הלקוחות שלנו – חוויית דיגיטל ללא רבב", המשיך ג'ופי. "התוקפים ממשיכים למצוא דרכים חדשות ויצירתיות לבצע את ההתקפות שלהם, ואנחנו נמשיך לחדש כדי להיות צעד לפניהם, ולשמור שה-DNS של לקוחותינו יהיה בטוח כל הזמן"

כחלק מהמחויבות שלה לשמור על הסטטוס העליון בחשיבותו של UltraDNS כשירות DNS ברמה עולמית, ניוסטאר כבר הוסיפה צומתי DNS נוספים לרשת ה-SiteProtect NG שלה בצפון אמריקה, אירופה ואסיה ב-2018, כדי לספק מדרגיות גדולה יותר בעתיד. עם עוד צמתים שמתוכננים ב-2018 בדרום אמריקה, אפריקה, אוסטרליה ותת היבשת ההודית, ניוסטאר ממשיכה להרחיב באופן פעיל את הנוכחות של UltraDNS ברחבי העולם כדי לספק חוויות מקוונות מהירות יותר ובטוחות יותר.

למידע נוסף על הפתרון UltraDNS של ניוסטאר, בקרו בבקשה באתר https://www.security.neustar/dns-services

דילוג לתוכן