נטקלאוד, הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל, תשמש כמפיצה של של IConduct בישראל

פלטפורמת IConduct מאפשרת לארגונים לסנכרן את האפליקציות הארגוניות שלהם בסביבות מבוססות on premise ובענן

נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל, מערכת ה – ERP המובילה בעולם ו – IConduct, המפתחת פלטפורמה ליצירת אינטגרציה וסנכרון מלא בין כל תשתיות ה – IT והאפליקציות הארגוניות מבוססות ענן או on premise (פתרונות בתחום ה – iPaaS – Integration Platform as a Service) מכריזות על שיתוף פעולה כאשר נטקלאוד תשמש כמפיצה בשוק הישראלי.

אמיר עומרי, מנכ"ל משותף בחברת נטקלאוד, אמר כי "מערכת ה-ERP מבית NetSuite הינה מערכת ה-ERP הצומחת ביותר בשוק העולמי בכלל ובשוק הישראלי בפרט. סביבת ה – IT כיום מאופיינת בדינמיות גבוהה של מערכות בסביבות עבודה שונות ובמקביל צרכים עסקיים המחייבים ריבוי אפליקציות ורטיקליות. לכן, שילוב פלטפורמת ה – iPaaS של IConduct היא תרומה משמעותית כדי לאפשר אינטגרציה מוצלחת של מערכת NetSuite למערכות הארגוניות הקיימות ובכך לאפשר זרימה חלקה של מידע ותהליכים עסקיים. אנו שמחים לעבוד יחד עם צוות IConduct כדי להציע את הפלטפורמה שלה ללקוחות ארגוניים בשוק הישראלי ואין ספק כי השנה הקרובה נראה מגמת גידול מואץ במספר הלקוחות שיאמצו פתרון מבית NetSuite המשלב פתרון אינטגרציה מבית IConduct".

משה סגל, מנכ"ל IConduct, אמר כי "מצאנו בנטקלאוד שותף אמיתי עם הבנה טכנולוגית מעמיקה, ניסיון ויכולות ביצועיות אשר ללא ספק הם נכס חשוב בביסוס הנוכחות שלנו בשוק הישראלי. יותר ויותר ארגונים מבינים את הצורך בפתרונות שיאפשרו למערכות השונות שלהם 'לדבר' זו עם זו בכל סביבה ובכל אפליקציה ואנו בהחלט יכולים להביט קדימה באופטימיות עם הצטרפותם של לקוחות גדולים בשוק הישראלי והתעניינות הולכת וגדלה מצד רבים אחרים".

פלטפורמת IConduct מאפשרת לארגונים לנהל באופן אחיד בממשק המסנכרן את המידע במהירות בין כל האפליקציות באופן מלא. המעבר נעשה "מאחורי הקלעים" כשירות ענן תוך תמיכה במודל היברידי שבו חלק מהמערכות הארגוניות בענן וחלקן בתוך ה-LAN האירגוני ומבלי לפגוע בתהליכי העבודה הסדירים של החברה. בזכות פלטפורמת ה-IConduct נוצר סנכרון מידע קבוע וחוצה ארגון המבטיח את שלמות המידע גם בשלבי המעבר בכל אזורי הפעילות הפרוסים בעולם ולספק מענה מהיר ואיכותי בזמני תגובה מהירים. כל זאת באמצעות ממשק אחיד לניהול עצמי המאפשר חיבור יישומים ארגוניים בקלות ובמהירות ללא צורך בתכנות או בכתיבת קוד.

 

NetSuite משווקת כפלטפורמת תוכנה כשירות (SaaS – Software as a Service) המאפשרת אספקה של יישומים על גבי רשת האינטרנט ללא התקנה מקומית, במודל של תשלום לפי שימוש.
מערכת NetSuite נועדה לנהל את כל מערך הפעילות הגלובלית של חברות, והיא כוללת בין היתר מודולים המשמשים את הפעילות הפיננסית, הרכש והייצור, המלאי והלוגיסטיקה, המכירות ובקרת האיכות וה eCommerce.

דילוג לתוכן