בשורה משמחת ליוצרי תכנים טלוויזיונים ברחבי העולם

 

נטפליקס משיקה תכנית לשיפור תהליכי עבודה של היוצרים מול החברה ולקביעת תו תקן איכותי בינלאומי

נטפליקס מכריזה היום על ה"ברית הפוסט-טכנולוגית" ליוצרי התוכן. הברית הפוסט-טכנולוגית תשמש כצינור עבור נטפליקס, דרכו נטפליקס תתמוך בשותפים טכנולוגיים ושותפים יצירתיים של החברה באמצעות סט חדש של כלים שמותאמים לקריטריונים של נטפליקס.

נטפליקס משיקים בנוסף לוגו חדש כדי לסייע למטרה זו. כשיוצר תוכן יראה את הלוגו של הברית הפוסט-טכנולוגית על מוצר מסוים, הוא ידע שהמוצר תואם את המאפיינים והסטנדרטים הטכנולוגיים של נטפליקס עכשיו ובעתיד.

המטרה היא שיוצרי תוכן ושותפים טכנולוגים אשר עובדים על הסדרה או הסרט הבא יוכלו לקבל אינדיקציה מהירה בכל רגע נתון האם המוצר עומד בסטנדרטים של נטפליקס וכך יקדישו את מרבית זמנם לדבר החשוב באמת- היצירה שלהם.

יצרנים שעל מוצריהם נמצא הלוגו של הברית הפוסט-טכנולוגית פועלים בשותפות צמודה עם נטפליקס. הם יהיו זכאים לגישה מוקדמת לטכנולוגיה של נטפליקס, וישתפו פעולה עם נטפליקס בכל מה שקשור לפיתוח טכנולוגי, הדרכה והכשרה. ככל שהדרישות הטכנולוגיות של נטפליקס יתפתחו, כך המוצרים בעלי הלוגו יתפתחו יחד איתם.

המוצרים אשר משתתפים מחולקים לארבע קטגוריות: מצלמות, עריכה, עריכת צבע וקידוד מתוך מוצרים של חלק מחברות אלה:

Adobe, Arri, Avid, Blackmagic Design, Canon, Colorfront, easyDCP, Filmlight, Marquise Technologies, MTI Film, Ownzones, Panavision, Red Digital Cinema, Rohde & Schwarz, and Sony.

את הרשימה המלאה ניתן למצוא כאן.

דילוג לתוכן