נחתו בישראל: שני דגמים חדשים בסדרת הטאבלטים הפופולארית ASUS MeMo Pad

כחודשיים בלבד לאחר שנחשפו לראשונה בתערוכת Computex, חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי מביאה לישראל את שני הדגמים החדשים בסדרת ה- MeMo Pad הפופולארית: MeMO Pad 7 ו-MeMo Pad8, מחשבי לוח מתקדמים המציעים חווית בידור ניידת, ביצועים חזקים ומפרט טכני ברמה הגכחודשיים בלבד לאחר שנחשפו לראשונה בתערוכת Computex, חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי מביאה לישראל את שני הדגמים החדשים בסדרת ה- MeMo Pad הפופולארית: MeMO Pad 7 ו-MeMo Pad8, מחשבי לוח מתקדמים המציעים חווית בידור ניידת, ביצועים חזקים ומפרט טכני ברמה הגבוהה ביותר. לשני המוצרים החדשים בסדרה מעבד כפול מבית Intel, המציע ריבוי משימות לצד כל היתרונות של מערכת ההפעלה Android מבית Google, להנאה מצריכת תוכן בידורי בניידות מרבית עד 10 שעות שימוש רצופות. שני הדגמים בסדרה מצוידים במסך מגע איכותי, בגודל 7" או 8", הכולל את טכנולוגיית IPS לתצוגת HD איכותית, בכל תנאי מזג אויר ותאורה, בפנים או בחוץ. עוד ייהנו משתמשי סדרת ה- MeMo Pad החדשה גם משימוש בממשק המשתמש החדש והבלעדי ל- ASUS ה- ZenUI, עולם חדש של תפריטים, אייקונים, אפליקציות בלעדיות ואפילו צ'אט, הכל בעיצוב אינטואיטיבי, קל ונוח לשימוש.
חווית בידור וסאונד ללא פשרות: טכנלוגית האודיו הבלעדית ASUS SonicMaster, בשילוב רמקול קדמי באיכות צליל ללא פשרות, מבטיחה צפייה בסרטונים והאזנה למוזיקה ברמה גבוהה במיוחד. לכל זאת מצטרף רכיב השמע aptX הפותר בעיות באיכות הצליל. שני המכשירים מאפשרים גם הזרמת תכני מולטימדיה באיכות גבוהה לטלוויזיה או למסך חיצוני, להנאה מסרטונים ותמונות גם על גבי מסך גדול.
מצלמה איכותית: שני הדגמים החדשים כוללים מצלמה אחורית ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל, המאפשרת לצלם תמונות באיכות גבוהה. במכשירים מותקנת גם מצלמה קדמית עם 0.3 מגה-פיקסל לתמונה צלולה בווידאו צ'אט. בנוסף, גלריית ASUS מאפשרת שימוש בקשת רחבה של כלי עריכה, מיון ושיתוף תמונות, יצירת אלבומים איכותיים ושיתופם. בין הכלים הייחודיים, מציעים המכשירים גם את פונקציית Time Rewind, במסגרתה מצלמת המצלמה צילום אוטומטי של 31 תמונות יבחר המשתמש את התמונה הטובה ביותר. בנוסף, פונקציית All Smiles תאפשר עריכה מתקדמת של תמונות, במסגרתה ניתן לבחור את ההבעה הטובה ביותר אצל כל אחד מהמצולמים ושילובן לתמונה אחת, בה כל אחד ייראה במיטבו. פונקציה נוספת היא פונקציית Smart Remove, להסרה קלה של עצמים בלתי רצויים מהתמונות.
עיצוב מלא סטייל: כמיטב המסורת של ASUS גם ה- MeMo Pad 7 וגם ה- MeMo Pad 8 מעוצבים בסגנון צעיר ואלגנטי ומגיעים במגוון רחב של צבעים: לבן, שחור, כחול ואדום. לשני הדגמים משקל קל במיוחד, 295 גרם ועובי של 9.6 מ"מ בלבד ל- MeMo Pad 7, ומשקל של 320 גרם ועובי של 7.17 מ"מ בלבד ל-MeMo Pad 8. בעזרת שורה של אביזרים נלווים, הנרכשים בנפרד, ניתן להוסיף מגע אישי לטאבלטים עם אביזרי המגן הכוללים כיסויי MagSmart, כיסויי Carry Me וכיסויי פוליו.
מגוון אפשרויות אחסון: שני הדגמים בסדרה מציעים נפח אחסון פנימי של /8GB 16GBהניתן להרחבה ל- GB 64 בעזרת כרטיס MicroSDהנמכר בנפרד.
מחיר לצרכן (כולל מע"מ):
MeMo Pad 7: החל מ-780 ₪.
MeMo Pad 8: החל מ- 950₪.
ניתן להשיג בכל רשתות השיווק הנבחרות עם אחריות לשנה, הכוללת שירות איסוף והחזרה מבית הלקוח, ללא תוספת תשלום.
 

דילוג לתוכן