נוביה סדרת M2 נוחתת בישראל עם שני דגמים

רשת באג תחל לייבא את דגמי ה M2 וה M2 lite של NUBIA
Nubia הוצגה לראשונה בישראל ע״י רשת באג בתחילת בסוף השנה שעברה עם דגמי ה Z11. כעת, מגיעים הדגמים החדשים M2 ו- M2 lite במחירים משתלמים במיוחד.

M2 – סמארטפון מעוצב עם מצלמה כפולה מקצועית
חיים בלי מגבלות עםM2 – עובי 7 מ"מ בלבד, M2 עטוף במסגרת מתכתית קשוחה החתוכה ביהלום. מאחורי הזכוכית של מסך ה-2.5D מחכים לכם ביצועים טובים יותר מאי פעם.
שתי המצלמות של M2 בעלות 13 מגה-פיקסל – נתמכות בגרסה האחרונה של מערכת NeoVision פורצת הדרך של נוביה. המצלמות אינן רק יוצרות אפקט עומק שדה ששומר על חדות תווי הפנים תוך יצירת רקע מעורפל יפה, אלא גם מייפות את הפנים בזמן אמתי.
NeoPower משופר – טעינה שמספיקה ליותר מיום שלם. הסוללה של nubia M2 היא בעלת דחיסות גבוהה וקיבולת של 3630mAh והיא תומכת בטעינת מתח נמוך של 26w עם NeoCharge טכנולוגיית NeoPower 2.5 משופרת מאריכה את חיי הסוללה באמצעות 118 תכונות חדשות, משופרות וחוסכות אנרגיה. טעינה מלאה מספיקה ליותר מיום שלם!
ביצועים יוצאי דופן – זיהוי טביעת אצבע במהירות האור. איכות שיחות משופרת עם TruSignal, מעבד Snapdragon 625 ועיבוד בטכנולוגיית 14nm עם מסך FHD בגודל 5.5״
אינטראקטיביות בממד חדש – מערכת ההפעלה nubia UI 4.0 החדשה של M2 מהירה וקלה יותר לשימוש מאי פעם. ממשק האפליקציות המשופר הוא שילוב של פשטות ושפת עיצוב מופשטת וצבעונית שיוצר חוויית שימוש יפה ואינטואיטיבית יותר שמתחשבת בכם – בהרגלים ובזיכרונות שלכם.
VoLTE – עידן שיחות ה-HD הגיע. טכנולוגיית (Voice over LTE) VoLTE מביאה שיחות קול עם איכות סאונד גבוהה יותר ופחות קטיעות מאשר בשיחות רגילות, כלומר המשתמשים יכולים להפחית את זמן ההמתנה לחיבור. VoLTE גם תומכת בשיחות וידיאו, ומאפשרת להתקשר פנים-אל-פנים, לא משנה כמה אתם רחוקים מהאנשים שאליהם אתם מתקשרים.

M2 lite – סמארטפון סלפי מעולה במחיר מנצח
קומפקטי ומתוחכם – nubia M2 lite הוא התגלמות האיזון בין סדרת Prague לעיצוב מעוגל וקלאסי. העיצוב המקורי והאחיד כולל זכוכית 2.5D מסך בגודל 5.5” עם גוף מתכתי אחיד וקצוות החתוכים חיתוך כפול ביהלום – כל אלה בטלפון שעוביו רק 7.68 מ"מ.
תמונות סלפי מהממות גם באור חלש – עם מצלמת ה-16MP IsoCell CMOS של M2 lite, ניתן לצלם תמונות סלפי דינמיות וחדות בקלות. הודות לגודל הפיקסל הווירטואלי) טכנולוגיית pixel-binning) ולעדשות עם צמצם 2.0F רחב, תמונות הסלפי יהיו חדות אפילו באור חלש. המצלמה
האחורית של M2 lite עם חיישן 13MP Sony Exmor RS CMOS מצוידת בהפחתת רעשים חכמה, טכנולוגיית 3DNR וכן פוקוס וניגוד PDAF אוטומטי היברידי של 0.1 שנייה.
מוכן לכל דבר – מאחורי המסך בן 5.5” מותקן מעבד מרכזי Octa-Core 64-bit בארכיטקטורת big.littleהמעניק חיסכון משמעותי באנרגיה וכן אחסון בנפח 64GB+3GB עם אחסון חיצוני בנפח עד 128GB.

דילוג לתוכן