נובה תספק ליצרן זכרונות גדול באסיה מערכות למדידה בתהליך ייצור שבבים

מערכת המדידה משולבת המיועדת לתמוך בייצור בתהליך ה CMP למדידת מבנים זעירים ושכבות דקות בטכנולוגיות NAND ו- DRAMחברת נובה מכשירי מדידה, המתמחה במכונות המשולבות בתהליכי ייצור שבבים, תספק ליצרן זכרונות מוביל באסיה את מערכת ה-i500, מערכת המדידה משולבת המיועדת לתמוך בייצור בתהליך ה CMP למדידת מבנים זעירים ושכבות דקות בטכנולוגיות NAND ו- DRAM בדור טכנולוגי של 10 ו- 20 ננומטר.

נובה ציינה כי בחירה זו מתווספת לרשימה הולכת וגדלה של יצרני שבבים אשר בחרו ב- Nova i500 לפיתוח וייצור בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שלהן. פלטפורמה זו מיועדת לשימוש בשלבי הפיתוח והייצור לאחר שהוסמכה לשימוש משולב עם מכונות ה- CMP המהירות ביותר בשוק. בשילוב יכולות המידול המתקדמות של תוכנת פיתוח האפליקציה NovaMARS, לקוחות יכולים לבצע מדידות מדויקות של מבנים זעירים ושכבות דקות בתפוקות גבוהות ובזמן פיתוח קצר.

נובה נהנית מהצמיחה המהירה במכירות מכשירים מתקדמים כמו טאבלטים (מחשבי לוח) וסמארטפונים – כולם מכילים שבבי זיכרון בנפחים גבוהים. החברה כתבה בהודעתה כי היא מצפה להמשיך ולקבל הזמנות מלקוחות אילו במהלך המחצית השנייה של 2012 כחלק מתהליך הצטיידות במפעלי הייצור.

גבי זליגסון, נשיא ומנכ"ל נובה: "השקת ה i500 לשוק במהלך השנתיים האחרונות הייתה הצלחה גדולה ונכון לעכשיו רוב לקוחותינו כבר ביצעו את המעבר לפלטפורמה זו".

מערכת ה-Nova i500
קרדיט: יח"צ

דילוג לתוכן