נובה קיבלה המלצת קנייה מסטיפל עם העלאת מחיר יעד ל-32 דולר למניה

"אנו מצפים לצמיחה נוספת גם בתחום פתרונות המטרולוגיה מבוססי X-Ray וגם בתחום הזיכרונות ובעיקר שבבי 3D NAND. אנו מאמינים כי נובה מגדילה את נתח השוק של ולפיכך מצפים לשנת השקעות חזקה נוספת ב-2018, מה שהוביל לעלייה בתחזיותינו המעודכנות", כך האנליסטים

נובה מכשירי מדידה (ת"א: נובה; נאסד"ק:NVMI ), ספקית ישראלית מובילה של פתרונות מדידה לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה בעלת פעילות גלובלית, קיבלה אמש המלצת קנייה מסטיפל, עם העלאת מחיר היעד למניה.

האנליסטים בסטיפל מציינים כי לקראת פרסום דוחות לרבעון שלישי של נובה אנו מעלים את תחזיותינו עבור שנת 2018 ואת מחיר היעד של מניה החברה. אנו מאמינים כי החברה ממוצבת היטב לא רק ליהנות מחוזקה המתמשכת בהשקעות מיצרניות ה- Foundries אלא גם מהחשיפה לשוק הזיכרונות וצמיחה מתמשכת בפעילות מטרולוגיה באמצעות טכנולוגיית X-Ray. מחיר היעד שלנו עולה מ- 29 דולר למניה ל- 32 דולר למניה, המשקף מכפיל 12 על הרווח למניה החדש שאנו חוזים לשנת 2018 העומד על 2 דולר, זאת בנוסף למזומנים בהיקף של 8 דולר למניה הצפויים בשנת 2018.

על פי סטיפל "מנקודת מבט התעשייה, אנו מאמינים כי החברה ממוצבת היטב. TSMC צפויה לשנת השקעות חזקה נוספת ב-2018 שתוביל להשפעה חיובית על נובה. אנו מצפים לצמיחה מתמשכת גם בתחום הזיכרונות, בעיקר בשבבי 3D NAND. אנו מאמינים כי נובה מגדילה את נתח השוק של ומצפים לשנת השקעות חזקה נוספת ב-2018 שהובילה לגידול בתחזיותינו המעודכנות. אנו מצפים לגידול נוסף בתחום פתרונות המטרולוגיה באמצעות ה- X-Ray. החברה הכריזה על זכיה חדשה אצל יצרנית Foundries מובילה עם פתרונות אלו. אנו מאמינים כי זכיה זו ממחישה את יכולת נובה להרחיב את הזדמנויות השוק העומדות לפניה ואת פוטנציאל הצמיחה בהכנסות."

עוד מציינים שם כי "אנו מעודדים מיכולת החברה למנף את הכנסותיה, כך שהגידול בהכנסות יוביל לרווח גדול יותר בשורה התחתונה. החברה יכולה להציג רווח גולמי גבוה מהצפוי באמצעות מכירת מערכות ושיפור במרכיב השירות בהכנסות. אנו מאמינים כי לחברה יכולת להציג רווח למניה גבוה יותר. ביצועי החברה יוצאי דופן ומספקים דחיפה נוספת למחיר המניה."

דילוג לתוכן