נובה קיבלה הזמנות של יותר מ-20 מיליון דולר ממספר לקוחות פאונדרי

רוב ההזמנות מתוכננות להישלח במהלך הרבעון השלישי של 2016

רחובות, 4 במאי 2016 – נובה מכשירי מדידה (ת"א: נובה; נאסד"ק:(NVMI , ספקית מובילה של פתרונות מדידה לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, הודיעה היום כי קיבלה לאחרונה הזמנות בהיקף כולל של מעל 20 מיליון דולר ממספר יצרני Foundry, עבור פתרונות המדידה של החברה בטכנולוגיות Optical CD ו- X-Ray.
ההזמנות התקבלו במהלך חמשת השבועות האחרונים, וכוללות פתרונות מדידה אופטיים עצמאיים (Standalone) ומשולבים (Integrated), כלי מידול מתקדמים ((NovaMARS, ומערכות מדידה מתקדמות בטכנולוגית X-Ray המשלבות טכנולוגיות XPS (X-Ray Photoelectron Spectroscopy) ו- XRF (X-Ray Fluorescence) למדידת חומרים ושכבות דקות. כלים אלה יתמכו בייצור שבבים בטכנולוגיות 10 ננומטר ומעלה.
איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה מכשירי מדידה: "אנו מברכים על צבר ההזמנות המשמעותי שהתקבל ממספר לקוחות Foundry מובילים. לקוחות אלה מגדילים את תפוקת הייצור על מנת לספק את הביקוש הגובר לשבבים מתקדמים ושבבים בתחום ה-IoT (Internet of Things) המתפתח. צבר ההזמנות שהתקבל לאחרונה מהווה הוכחה נוספת למיצובנו החזק בפלח שוק ה- Foundry שמבוסס על חדשנותנו המתמשכת והערך שאנו מייצרים עבור לקוחותינו. זכיות אלו מאשרות שוב את הערך הייחודי של פתרונותינו המשולבים, הכוללים טכנולוגיות Optical CD ו-X-Ray, המספקים מענה טוב יותר לביקוש הגובר לשילוב מספר טכנולוגיות מדידה לפתרון כולל."

דילוג לתוכן