נובה השלימה את רכישת ReVera

הרכישה מוסיפה פתרונותX-Ray  מתקדמים לסל המוצרים של נובה ומחזקת את מעמדה התחרותי בשוק בקרת התהליכים בתעשיית המוליכים למחצה
רחובות, 2באפריל 2015 – נובה מכשירי מדידה (ת"א: נובה; נאסד"ק: (NVMI,ספקית מובילה של פתרונות מדידה אופטית לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, הודיעה היום על השלמת הרכישה של ReVera, חברה רווחית אמריקאית בבעלות פרטית הממוקמת בקליפורניה. הרכישה תאפשר לנובה להציע ללקוחותיה היצע פתרונות מדידה חדשני וייחודי, המשלב טכנולוגיות Optical CD ו-XPS, על מנת לתת מענה לאתגרים הטכנולוגיים והייצוריים של הלקוחות בדורות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

 

נובה רכשה 100% מהון המניות של ReVera, בסכום של 46.5 מיליון דולר במזומן, על בסיס מאזן נקי ממזומנים וחוב. העסקה צפויה לתרום 25-30 מיליון דולר להכנסות השנתיות של נובה ולהניב גידול ברווח למניה על בסיס GAAP-nonבתוך 12 החודשים הראשונים מהשלמת העסקה.

 

"אנו מצפים להשקת החברה המורחבת ויצירת קשר חזק עם צוות עובדי ReVera, על מנת להציע את פתרונות המדידה המתקדמים ביותר בשוק",אמר איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה. "אנו מאמינים כי רכישה זו תאפשר לנובה להאיץ את צמיחתה כבר ב-2015, תוך מינוף הטכנולוגיות המשלימות של שתי החברות לאספקת פתרונות טובים יותר וכמענה לאתגרים הגוברים בדורות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. היצע הפתרונות המגוון שלנו, יחד עם  גודל ונוכחות החברה המאוחדת, מאפשר לנו גישה רחבה יותר לשוק ויוצר ערך גדול יותר ללקוחותינו".

דילוג לתוכן