נדב ארגמן

נדב ארגמן, ראש שירות הביטחון הכללי בכנס סייברטק 2018

" בשנה האחרונה סיכלנו התקפות סייבר כנגד מערכות ישראליות מכיוונים שונים מכל העולם"
ראש שירות הביטחון הכללי סייר בתערוכת סייברטק 2018, כנס טכנולוגיות הסייבר הגדול ביותר בעולם מחוץ לארצות הברית
באירוע משתתפים נציגי חברות וממשלות מ-80 מדינות, נציגי עשרות קרנות הון סיכון מובילות מאסיה והמערב ומאות עיתונאים
"ישראל היא ממעצמות הסייבר המובילות בעולם ובתוך זה בולטת מערכת הביטחון וקהילת המודיעין הישראלית, שפועלים בשיתוף פעולה עם שירותי מודיעין ומערכות ביטחון אחרות בכל העולם". כך אמר ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן במסגרת סיור שערך בכנס סייברטק 2018 המתקיים בימים אלה במרכז הירידים תל אביב, "לשירות יש יכולת סייבר הגנה והתקפה מאוד משמעותית ובשנה האחרונה סיכלנו התקפות סייבר כנגד מערכות ישראליות מכיוונים שונים מכל העולם, כאשר הסייבר משמש כלי מרכזי בעבודת הסיכול היומיומית של הארגון".
עוד הוסיף ארגמן כי החומר האנושי הוא הנדבך המרכזי שמביא את הארגון לתוצאות הטובות ביותר "אנו דואגים להביא לשירות את טובי המוחות שיש לנו בישראל, ומעניקים להם את היכולת לשלב בין אתגר, ציונות וערכים, ובמקביל להתמודד עם מה שהשוק האזרחי מציע, כולל חוזים והטבות. החיבור בין חלום של טכנולוג לבין היכולת להפוך את החלום למציאות ולהביא ערך משמעותי לטובת עם ישראל, זה השילוב שאף חברה פרטית לא יכולה לתת. נכון להיום, היכולת של יריבים לקצר תהליכים ולרכוש טכנולוגיות פורצות דרך שבעבר לא היו ברות השגה, מחייבים אותנו להיות הרבה יותר טובים מבעבר. על כן אנו חייבים להיות בחזית הטכנולוגיה העולמית, וזה מה שאנחנו משתדלים לעשות ועל זה אנחנו עובדים יומיום".
כנס ותערוכת "סייברטק" הנערכים במרכז הירידים בתל אביב, 29-31.1, מציגים אתגרים ופתרונות אסטרטגיים לאתגרים הרבים שמציבות התקפות סייבר במגוון רחב של מגזרים, כגון הפיננסים, ביג דאטה, בינה מלאכותית, הביטחון, תעבורה, שירותים, מחקר ופיתוח, אנרגיה, ייצור, שירות, בריאות, תקשורת ועוד.
הכנס משמש כפלטפורמה לקשרים עסקיים בין חברות ואנשי מקצוע, עם דגש על חיזוק בריתות קיימות ויצירת קשרים חדשים בין משקיעים, בכירים מהתעשיות, נציגי ממשל, מומחים מתחום הסייבר, אנשי צבא, מקבלי החלטות, האקרים, מובילי דעה בתחום החדשנות, סטארט-אפיסטים, ראשי תאגידים, מנהלי מערכות מידע בארגונים מכל מגזרי המשק, נספחים זרים, שגרירים, משלחות מחו"ל ועוד.

דילוג לתוכן