חברת הראל ביטוח נבחרה כזוכה בפרס היוקרתי על טרנספורמציה דיגיטלית

לאחרונה, במסגרת כנס ה FRS Las Vegas 2019 של Dell EMC קיבלה הראל ביטוח הכרה והוקרה על ידי צוות שופטים אשר בראשם עמד מייקל דל על מסעה המוצלח כשנבחרה כפרויקט המנצח בקטגורית EMEA Digital Transformation.

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים משקיעה משאבים ומפתחת יכולות בכדי לקדם ולהוביל תהליכים טכנולוגיים מול הסוכנים, לקוחות, מעסיקים ושותפיה העסקיים.
במסגרת התהליך, החליטה הראל להטמיע טכנולוגיות חדשניות בכדי לאפשר את טרנספורמציה הדיגיטלית שעוברת החברה. ארגון ה IT הבין שהדרך לתמוך במקבלי ההחלטות בארגון, היא להשקיע יותר בטכנולוגיות חדשות ולא בתחזוקה של התשתית המסורתית הקיימת וזו היתה יריית הפתיחה לתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית שהראל ביטוח עוברת בימים אלו.

 

כשותפה להובלת התהליך, נבחרה DELL EMC מקבוצת DELL Technologies (הכוללת אתDELL EMC, DELL, VMware, Pivotal, Virtustream RSA, Secureworks), בהובלת DELL EMC אשר מציעה פתרונות מקיפים לתשתיות הקצה, תשתיות ה Data Center והענן.

בשלב ראשון בוצע תהליך של מודרניזציה ל Data Center, באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות מבית DELL EMC כגון פתרון ALL FLASH – באמצעות מערכת XtremIO לכל הסביבות הפתוחות, מערכת ה VMAX ALL FLASH של  Dell EMC כתשתית האחסון  לסביבת הפיתוח של IBMi, פתרונות HCI עם VxRAIL לסביבת הענן שלה ופתרון Scale OUT NAS לשירותי הקבצים בחברה. בנוסף לשרתי Dell בטכנולוגיית 14G הותקנו בחלק מסביבות המחשוב בהראל ביטוח, הביאה יכולות מתקדמים בעולמות של ניהול, אבטחת מידע, גידול וגמישות. מערכות אחסון Storage Center (Compellent) SCv3000 נבחרו כתשתית אחסון לכלל סביבות הגיבוי. מערכות ה ECS (Elastic Cloud Storage) נבחרו להוות את תשתית האחסון לסביבת הארכיון.

בסביבת התחנות הווירטואליות נבחר פתרון Zero Clients של DELL, בזכות היותו פתרון מהיר, מאובטח שתומך בערב רב של פלטפורמות.

לכל אלו נוסף תהליך האוטומציה אשר יאפשר להראל ביטוח, להפוך מחברה שמנהלת תשתיות לחברה שמנהלת שירותים דרך קטלוג השירותים  Server as a service ו Backup as a Service.

בשיתוף עם VMware ו Pivotal הובלנו פתרון CaaS בשימוש בפתרונות Pivotal Container Service (PKS) ו NSX לטובת אבטחה ו-Micro Segmentation לצוותי הפיתוח כדי לספק סביבת עבודה גמישה יותר ויכולת להנגיש אפליקציות ושירותים בצורה מהירה יותר.

בשלב השלישי, הראל ביצעה טרנספורמציה גם לתהליכי העבודה ולתפקידים. צוות ה IT מחליט אילו שירותים יונגשו למשתמשים, מנהל אותם ואת תשתיות הענן.

 

עבודה משותפת של הראל ביטוח, DELL EMC והחברות השונות בקבוצת דל טכנולוגיות, ויחד עם בינת תקשורת כשותף בכיר, הביאו להצלחה במסע של הראל לטרנספורמציה הדיגיטלית.

 

לאחרונה, במסגרת כנס ה FRS Las Vegas 2019 של Dell EMC קיבלה הראל ביטוח הכרה והוקרה  על ידי צוות שופטים אשר בראשם עמד מייקל דל על מסעה המוצלח כשנבחרה כפרויקט המנצח בקטגורית EMEA Digital Transformation

 

אמיר רימון, מנהל מגזר פיננסי DELL EMC ישראל: "חברת הראל ביטוח משקיעה רבות בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית וככך, היא שמה דגש על מודרניזציה של ה Data Center , אוטומציה וטרנספומציה של סביבת העבודה. אנו ב DELL EMC שמחים להיות שותפים לתהליך הטרנספורמציה של חברת הראל ומודים על השותפות והאמון שחברת הראל נותנת בנו בכל פעם מחדש".

שלומי אביב, מנהל אזורי SDDC ב- VMware : "הראל בחרה בפלטפורמת NSX של VMware בכדי לייצר אוטומציה באזור הענן הפרטי, להגביר ולאכוף את יכולות אבטחת המידע בכל תשתיות ה Data Center  בחברה".

פרנק סידי, Technical Director Data Pivotal EMEA, Pivotal: " הראל ביטוח חיפשה שותף אסטרטגי שיסייע לה במסע החדש שלהם לקראת שינוי דיגיטלי. שותף אשר יאפשר לה להתמקד בפיתוח אפליקציות ולא רק בתשתית ובפלטפורמה. Pivotal התחיל את המסע עם צוות ה Dev/Ops של הראל, על ידי מתןKubernetes . עיצבנו את הפתרון יחד עם צוות DELL EMC וצוות VMware ליישום הפתרון באמצעות NSX-T לשיפור האבטחה והאוטומציה".

דילוג לתוכן