מתרחבים גלובאלית

 

 

קבוצת אמן רכשה את חברת היעוץ הבריטית DBFS

החברה מספקת שירותי ייעוץ גלובאליים לסקטור הפיננסי

קבוצת אמן, מקבוצות ה-IT הגדולות בישראל, הודיעה על רכישת את חברת DBFS הבריטית, המספקת שירותי יעוץ, אינטגרציה ושירותי מומחים לגופים פיננסיים, עם התמקדות בשוק ההשקעות. בין לקוחותיה של DBFS נכללים כ-40 הגופים הפיננסים המובילים בבריטניה, ביניהם HSBC, ING, קרנות גידור הגדולות בעולם, הבורסה הלונדונית ועוד רבים אחרים.

החברה, שהוקמה בשנת 1996, מובילה כיום את שוק היעוץ בניהול סיכונים ורגולציה בבריטניה ומבצעת פרויקטים רבים גם ללקוחות נוספים באירופה. החברה תשמש כאבן היסוד להרחבת הפעילות של קבוצת אמן בבריטניה ומערב אירופה ולמינוף אמן כמובילה בתחום היעוץ, האינטגרציה והפתרונות בעולם הפיננסי.

DBFS מספקת מגוון שירותים רחב ומקיף ומומחיותה בין השאר היא בתחומים כגון: התאמה לחוקים ולשינויים רגולטורים, שירותי Front Office, ביצוע פעולות (Operations), פיתוח טכנולוגיה מתקדמת (פינטק) , שירותי מומחים ועוד.

DBFS תמשיך לעבוד בבריטניה ותשמש כשלוחה ראשונה של קבוצת אמן במערב אירופה. הצטרפותה של DBFS לקבוצת אמן ישדרג מאוד את כלל הידע הצבור בקבוצה ובכלל כך גם בישראל, ויאפשר ללקוחות כלל הקבוצה ליהנות מניסיון בשווקים אלו ללא קשר למקום מושבן.

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן: "אנחנו שמחים לצרף את DBFS, מהחברות המובילות בתחום השירותים לעולם הפיננסי בבריטניה, למשפחת אמן. הניסיון והידע הרב של החברה תספק לנו את הידע והיכולת לחזק את מעמדנו כמובילים בתחום הפתרונות לעולם הפיננסי. בנוסף, אנחנו נספק ל-DBFS את התמיכה כדי להמשיך ולהיות שחקן מרכזי בשוק הבריטי".

שגיא אליהו, מנהל הפעילות הבינלאומית בקבוצת אמן ציין כי הרכישה תסייע לנו להגדיל את הנוכחות שלנו במערב אירופה ולהציע סל פתרונות רחב לחברות הפיננסים בבריטניה ובכלל. 'היה חשוב לנו לאתר גורם מוביל בשוק הבריטי כמו DBFS על מנת להמשיך להוביל את תחום הרגלוציה וניהול סיכונים שהיום הם בליבת הפעילות של חברות הפיננסים. אני משוכנע שהתשתית הזו תאפשר לנו גם לאחר היפרדות השוק האנגלי מהשוק הארופאי המשותף במתכונתו כיום (ה- Brexit ) לקבל הזדמנויות רבות להתרחבות".

 

דילוג לתוכן