מתנה של 10 מיליון דולר תתמוך במלגות לסטודנטים באוניברסיטת סאפוק בארה"ב

בניין אקדמי ייקרא על שם הבוגר לאונרד ג'. סמייה
בוסטון, 23 בינואר 2018, (BUSINESS WIRE):
אוניברסיטת סאפוק בבוסטון, מסצ'וסטס, ארה"ב, הודיעה שהבוגר לאונרד ג'. סמייה הבטיח מתנה של 10 מיליון דולר לתמיכה במלגות לסטודנטים — המתנה הבודדת הגדולה ביותר של בוגר בתולדות האוניברסיטה, שתאפשר גישה להשכלה של סאפוק למאות סטודנטים מבטיחים.
כהוקרה על המתנה, הבניין האקדמי הכי חדש של האוניברסיטה ייקרא המרכז האקדמי לאונרד ג'. סמייה 69'.
אוניברסיטת סאפוק, שנמצאת במרכז העיר ההיסטורי של בוסטון, מסצ'וסטס, ארה"ב, עם קמפוס בינ"ל במדריד, היא מוסד המתמקד בסטודנטים שייחודו במצוינות בהשכלה ובלמדנות. תלמידים בינ"ל מהווים 23 אחוז מהנרשמים ללימודי הסמכה באוניברסיטת סאפוק, והאוניברסיטה מדגישה השכלה וניסיון גלובליים במגוון הרחב של תוכניות לימודי ההסמכה והמוסמכים שלה. משימתה היא להעצים את הבוגרים להצליח באופן מקומי, אזורי וגלובלי.
המתנה של סמייה תממן מלגות שיאפשרו גישה להזדמנויות השכלה משנות חיים לסטודנטים ממסצ'וסטס שנצרכים מבחינה כספית.
"לני סמייה מבין ממקור ראשון את כוחה של ההשכלה לרומם אנשים", אמרה הנשיאה בפועל מריסה קלי. "המתנה הזאת שבאמת משנה מצב תפתח דלתות ותיצור נתיבים חדשים להצלחה לדורות עתידיים של סטודנטים בסאפוק. היא תרחיב את הגישה להשכלה של סאפוק עבור הרבה סטודנטים מבטיחים הכי נצרכים. אנחנו אסירי תודה ללני ומשפחתו על המתנה הנדיבה במיוחד הזאת, שתקשור באופן קבוע את משפחת סמייה להצלחה של סטודנטים מאוד מוכשרים של סאפוק עוד שנים רבות".
סמייה הוא הנשיא של The Samia Companies, חברת נדלן למגורים ומסחר בבעלות משפחתית. הנדבנות שלו מתבטאת בתוך החברה שלו באמצעות עזרה כספית למימון ההשכלה של רבים מעובדיו ומשפחותיהם.
סמייה הוא תורם חשוב של אוניברסיטת סאפוק, עם התמקדות בעזרה לסטודנטים נצרכים מבחינה כספית להשיג את יעדי ההשכלה שלהם. המשפחה העניקה תמיכה נדיבה לסטודנטים של סאפוק באמצעות קרן המלגות לזכר ברט ג'. סמייה, שנושאת את שמו של אביו של סמייה. סמייה גם העניק מתנות נדיבות בשם משפחתו, שתמכו בבנייה של שבעה מבואות בבניין האקדמי סומרסט 20.
סמייה קיבל תואר בוגר לימודי תואר ראשון במדעים במנהל עסקים מאוניברסיטת סאפוק, הבת שלו אוליביה סיימה את סאפוק ב-2012 עם תואר בתקשורת ופרסום, והבת אלכסנדרה קיבלה תואר מוסמך במנהל עסקים ב-2011.
"אוניברסיטת סאפוק חוללה שינוי עצום בחיי", אמר סמייה. "לא הייתי היכן שאני היום בלי ההשכלה שלי מאוניברסיטת סאפוק, ואני מחויב לאפשר הזדמנויות דומות לאחרים".
מתן השם לבניין סומרסט 20 ישייך את השם סמייה עם מצוינות אקדמית. הבניין תוכנן לניצול החידושים האחרונים בהוראה ולמידה. ההתמקדות שלו במדע וטכנולוגיה, כולל המעבדות וכיתות הלמידה הפעילה, מכינה את הסטודנטים למשרות עם חשיבות קריטית בתעשיות צומחות.
"לני סמייה הוא דוגמה אמיתית לסיפור של סאפוק", אמר בוב לם, יו"ר מועצת הנאמנים של סאפוק. "כשהצליח, לני מעולם לא ניתק קשר עם שורשיו. האוניברסיטה נוסדה על בסיס הרעיון של לשלם קדימה על ידי יצירת הזדמנויות השכלה לאחרים. המתנה משנת המצב הזאת היא דוגמה יוצאת מהכלל למוסר הזה. היא תחולל שינוי חיובי ללא גבול בחייהם של סטודנטים ראויים. אנחנו מאוד מעריכים את לני והלהט שלו לאוניברסיטת סאפוק ולעתיד של הסטודנטים שלנו".

דילוג לתוכן