מתלבשים בתלת ממד

קבוצת ההלבשה השוויצרית Mammut Sports מאמצת את פתרון ENOVIA V6 של דאסו סיסטמס לניהול תהליכי הפיתוח של קווי המוצריםדאסו סיסטמס, המובילה העולמית בתלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי Group Mammut Sports שמרכזה בשווייץ, בחרה בפתרון  ENOVIA V6לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצרשל דאסו סיסטמס, בשילוב עם  Microsoft SQL Server 2008, החל מניהול תהליכי הפיתוח ועיצוב מוצר ראשוני וכלה בניהול מקורות רכש, ייצור ומכירות.
 
Mammut מעצבת ציוד איכותי לפעילות אלפינית (סקי והליכה) ומסעות (trekking)– כולל ביגוד, הנעלה, וציוד טיפוס. החברה ביקשה לקבץ את כל המידע הקשור למוצריה במסד נתונים אחד, ולהחליף שיטות ידניות גוזלות זמן לחיפוש ואיחוד נתונים, אשר השאירו פתח לטעויות בתהליכי תקשורת פנימית ועם ספקים חיצוניים, ומהחלופות הקיימות בשוק, בחרה בפתרון ENOVIA V6 שפיתחה דאסו סיסטמס. ציודם של כל המעורבים בפעילות בגישה קלה לגרסה אחידה מקצר את זמן היציאה לשוק, מפחית עלויות, ומותיר יותר זמן לחדשנות.
 
"בעבר, מידע על מוצר היה מפוזר ברחבי החברה. לעתים קרובות בזבזנו זמן יקר בכדי לחפש את הנתונים העדכניים ביותר בעת מו"מ עם ספקים, יצירת תיעוד שיווקי וטכני, או יצירת מפרטי מוצר עבור השקת ייצור. מצב זה יצר לעתים שגיאות יקרות וצורך בעבודה חוזרת בגלל מוצרים שאינם תואמים לכוונת העיצוב והתכנון העדכנית", אמר ג'וזף לינג, מנהל שרשרת אספקה ראשי ב- Mammut. "העבודה עם ENOVIA מספקת לנו הזדמנות לקצר זמני סבבי פיתוח הודות לעובדה שלמעצבים יש גישה קלה לנתוני מוצר קודמים בהם הם יכולים להשתמש עבור תכנון מוצר חדש. ENOVIA V6 גם משפרת שיתוף פעולה, מאחר שכל הנתונים שוכנים באותו מקום והנם נגישים בקלות לכל מי שמשתתף בתהליך הגדרת המוצר."
 
Mammut בחרה ב- Apparel Accelerators Design& Development
וב- Sourcing & Production מסדרת ENOVIA V6 כדי לתת מענה מפיתוח מוצר כולל עד סבב הייצור.
על בסיס תהליכים מומלצים בתעשייה לתכנון הלבשה, ה- ENOVIA Apparel Accelerators מספקים תהליכי עבודה מוגדרים מראש, מודלים של נתונים, ויכולות ניהול מסמכים המפחיתים זמן פיתוח ועלויות.
ועם אינטגרציית Adobe Illustrator ב- ENOVIA V6, יכולים מתכננים ליצור ולגשת לנתונים
ב- ENOVIA V6 מתוך ממשק Adobe.
 
" ENOVIA V6 מספקת פלטפורמת חדשנות שיתופית יחידה עבור ניהול קניין רוחני", אומר גלעד פרידמן, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל. "אימוץ גישת ניהול מחזור חיי מוצר לייעול וקשירתם יחד של תהליכים עסקיים של המערכת הסובבת (Ecosystem) של חברה, הנו קריטי לעמידה באתגרים הניצבים בפני העולם וספקיהן. עם אתגרים כמו העדפות צרכנים משתנות במהירות והצורך להיות בראש מגמות הטכנולוגיה העדכניות ביותר עבור ביגוד Outdoor, זמן תגובה חייב להיות מהיר ביותר כדי לזכות בנתח שוק. חברות העושות את הצעד לכיוון פלטפורמת ניהול נתונים ייחודית ותהליכי PLM מוכנים לשימוש עבור תעשייה ספציפית- ייהנו מגידול בפרודוקטיביות שלהם, וכן מקיצור של זמן היציאה לשוק עם מוצרים חדשים- ואלה יעניקו להם את היתרון העסקי הנדרש כדי להישאר בראש."

דילוג לתוכן