מתכננים לקנות כרטיסים לאולימפיאדת לונדון 2012? היזהרו מהונאות!

חברת ESET מתריעה בפני רוכשי הכרטיסים מפני התקפות פישינג לקראת תחילת מכירת הכרטיסים שתחל השבוע.חברת אבטחת המידע ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, מזהירה מפני ניסיונות לגניבת פרטי אשראי של גולשים הרוכשים כרטיסים לאולימפיאדת לונדון 2012 באופן מקוון.
 
"פושעי האינטרנט נוטים לנקוט בגישה עסקית" טוען קווינטון ווטס, סגן נשיא בחברת ESET, "אם הם כבר יושבים לכתוב קוד או לפתח וירוס, הם שואפים למקסם את הרווחים שלהם על ידי ניצול אירועים בעלי עניין ציבורי רב- והאולימפידה היא ללא ספק אירוע שמושך תשומת לב ושיוביל צופים רבים להשתמש באינטרנט לרכישת כרטיסים".
 
משתמשי האינטרנט צריכים להיות ערים במיוחד להודעות אי-מייל עם קישורים לתחרויות הפופולאריות יותר כמו גמר תחרות האתלטיקה ל 100 מ', או טורניר כדורעף חופים. כיוון שתחרויות אלה צפויות להיות פופולאריות ביותר, ולכן בעלות פוטנציאל הונאה גדול יותר.
 
על מנת להימנע מהונאות בסדר גודל אולימפי, ממליצים ב- ESET להימנע מללחוץ על לינקים שהתקבלו בהודעות אי-מייל ממקור לא ידוע, ובמיוחד לא לסמוך על מבצעים המציעים כרטיסים זולים בצורה מחשידה.

 
היזהרו גם ברשתות החברתיות
 
הודעות ספאם במדיה החברתית, ובמיוחד בפייסבוק, תפסו תאוצה בשנה האחרונה ולא מן הנמנע שנראה הרבה מהודעות הספאם בנושא האולימפיאדה ברשתות החברתיות. לעולם אל תלחצו על קישורים ממקור לא מהימן ולעולם אל תספקו את הפרטים האישיים שלכם, ובמיוחד פרטי אשראי, למקורת אלו.
 

דילוג לתוכן