מתכוננים לפרזנטציית משקיעים?

 

 

אורבן פלייס מציעה ליזמים לוקיישן מתאים

 

רשת חללי העבודה המשותפים "אורבן פלייס", מציעה להשכרה ליזמים וסטארטאפיסטים חדרי ישיבות יוקרתיים בלב "עמק הסיליקון" של תל אביב – שדרות רוטשילד ואחד העם. המחירים: בין 150 ל-250 שקלים לשעה

 

רשת חללי העבודה המשותפים, "אורבן פלייס" (URBAN PLACE), מציעה בימים אלו חדרי ישיבות, חדרי חשיבה ואודיטוריום להשכרה, על בסיס שעות, בלב עמק הסיליקון של תל אביב, בשדרות רוטשילד ובמגדל שלום בתל אביב. חדרי הישיבות מיועדים בעיקר לסטארטאפיסטים, המעוניינים ליצור רושם על משקיעים במשרדים יוקרתיים, ובסביבה רוויה באנשי היי טק וחברות טכנולוגיה שונות.

הרשת מציעה מגוון רחב של חדרי ישיבות, בגדלים שונים, הכוללים את כל הפסיליטיז המתאימים, וכן שירותים שונים נוספים.

חדרי הישיבות השונים מציעים החל מחדר ישיבות קטן, בן 2-3 מקומות ישיבה, ועד לחדר ישיבה של 50 איש, במחירים שבין 150 ל-250 שקלים לשעה, ועם אפשרות להשכרה על בסיס יום מלא. החדרים כוללים תריסים לפרטיות מלאה, חלקם עם נוף לים מהחלונות, מסך טלוויזיה גדול עם כבלי HDMI, חיבורי אינטרנט ו-WIFI, וגישה ללאונג' הכולל קפה, תה, משקאות קלים, ומרחב ישיבה מעוצב ורחב ידיים.

חדרי הישיבות קרואים על שמותיהם של רחובות שונים בתל אביב, בהתאם לאופיים, לגודלם ולעיצובם. חדר הישיבות הרברט סמואל למשל – הרחוב שבו שוכנת טיילת החוף של תל אביב, כולל כמובן חלון גדול עם נוף לים, הוא מעוצב באופן חדשני, עם רצפת פרקט בצבע חול הים, אך גם עם תמונות בשחור לבן מקום המדינה. החדר מיועד ל-8 אנשים, במחיר של 250 שקלים לשעה.

לעומתו, החדר "נווה צדק" הוא חדר אינטימי וקטן, המיועד גם הוא ל-8 אנשים, שעל קירותיו תמונות אומנותיות ושולחן ישיבות מעוצב. החדר נטול חלונות ומאפשר פרטיות מלאה ומחירו 180 שקלים לשעה.

באורבן פלייס מוצעים גם חדרי ישיבות  יוקרתיים במיוחד, כמו חדרי הישיבות דיזנגוף ובאזל, הכוללים ריהוט עץ יוקרתי, נברשות יוקרתיות מעוצבות, וילונות לבנים, ומקום ל-12 אנשים כ"א. ניתן גם לחבר חדרים אלו לחדר ישיבות אחד ענק הכולל 30 מקומות ישיבה.

חדרים נוספים קרואים על שם הרחובות רוטשילד, יבנה, מונטיפיורי, הרצל, אחד העם, נחמני, שבזי, שנקין ועוד, כשבכל אחד אלמנטים שונים, המיוחסים למיתוס ולאופי של כל אחד מהרחובות.

אורבן פלייס מציעה גם אודיטוריום המעוצב כמו קולנוע קטן, הכולל מסך גדול, מקרן וספסלי ישיבה מרופדים, עם כריות מעוצבות, המתאים במיוחד להרצאות ומצגות בפני משקיעים, במחיר של 250 שקלים לשעה, וכן חדרי סיעור מוחות וחשיבה מעוצבים, הכוללים כיסאות מרופדים, ספות, אווירה אינטימית ושקטה.

מנכ"ל אורבן פלייס, רומן לוי: "רחוב רוטשילד בתל אביב וסביבותיו הם ענק הסיליקון של אומת הסטארט אפ שלנו, ומיקומם של חללי העבודה שלנו, בלב אזור זה, הוא אופציה נהדרת לאירוח ישיבות, פגישות עם משקיעים, מצגות ועוד עבור חברות שאין להם חדרי ישיבות משלהן, או שהן רוצות לארח ישיבה בחדר יוקרתי או גדול יותר משיש להם. בכוונתנו לאפשר את האופציה הזאת גם במרחב העבודה החדש שאנו פותחים בקרוב במבנה התחנה המרכזית הישנה בירושלים".

דילוג לתוכן