משקיעה בהדרכה: פורטינט תספק גישה אוניברסלית לקורסי מומחי אבטחת הרשת שלה

פורטינט משקיעה בדור העתיד של מומחי אבטחת המידע על מנת לסייע להתמודד עם הפער במיומנויות אבטחת סייבר
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על מתן גישה אוניברסלי לתוכנית ההכשרה וההסמכה של מומחי אבטחת הרשת (NSE) של החברה ללא עלות. הזמינות הציבורית של התוכנית מהווה צעד משמעותי עבור פורטינט בשילוב דור חדש של מומחי אבטחת סייבר והשגת דריסת רגל בעולם הסייבר, וזאת במטרה להשיג את המיומנויות הנחשקות והרווחיות בתחום המתפתח של אבטחת IT. החל מהיום, פורטינט תציע קורסי NSE בדרגה 1 לציבור. כמו כן, פורטינט תפתח קורסים נוספים בדרגות 2 ו-3 ברבעון השני של שנת 2017.
דוחות אשר התפרסמו לאחרונה, מדגישים את המחסור העצום של מומחים בעלי מיומנויות אבטחת סייבר הדרושות על מנת להיאבק בהיקף המתרחב של המתקפות ובמורכבות של נוף האיומים כיום. פער זה במיומנויות אבטחת סייבר מציב אתגרים עבור ארגונים אשר אינם מסוגלים למלא את התפקידים הדרושים על מנת להגן על העובדים, הנתונים וההשקעות שלהם מפני הסיכונים הגוברים הנובעים מהתקפות סייבר.
פורטינט שמה לה כיעד להגביר את המודעות, ההבנה והידע בקרב נוף אבטחת הסייבר הגלובלי. תוכנית ה-NSE של החברה הושקה בשנת 2015 והפכה במהרה לסטנדרט בתעשייה של הכשרות והסמכות אבטחת סייבר, אשר מטפחת את ההשכלה המתמשכת של מומחי אבטחת IT ברחבי העולם ומסייעת לצמצם את הפער במיומנויות אבטחת סייבר.
תוכנית לימודים מוכחת למומחי אבטחת סייבר עתידיים
בעוד שהתוכנית הראשונית שימשה כדי לפתח ולתחזק את המיומנויות של עובדי פורטינט, השותפים ומשתמשי הקצה, תוכנית ה-NSE משתמשת בתוכנית לימודים מרובת שלבים אשר מתחילה מהיסודות של אבטחת סייבר וההקשר הכולל ועד לאסטרטגיות הטמעת אבטחה מתקדמות ומושגים טכניים. במסגרת תוכנית זו העניקה פורטינט לא פחות מ-50,000 הסמכות ברחבי העולם.
בנוסף לכך, הדרישה הציבורית לתוכנית ה-NSE של פורטינט הובילה ליצירת אקדמיית אבטחת רשת עבור מוסדות השכלה גבוהה ציבוריים. מוסדות אלו משתפים פעולה עם פורטינט וממנפים את תוכנית הלימודים של NSE כדי לפתח קורסי אבטחת סייבר המוצעים למוסדות לימוד ב-46 מדינות.
שלב 1 בתוכנית ה-NSE מכסה את הבסיס של אבטחת רשת ומספק הקשר היסטורי של שוק אבטחת הסייבר; שלב 2 מפרט אודות הליבה של פתרונות האבטחה המשמשים כדי להתמודד עם האתגרים אשר נלמדו בחלק הראשון; ושלב 3 מספק צלילה עמוקה יותר אל מוצרי אבטחה מתקדמים ואל יכולות המשמשות להגנה מפני איומים מסוימים וכנגד וקטורים של תקיפה.
קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "כאשר מתמודדים עם נוף איומים עוין ומתפתח, עסקים מרחיבים את השקעותיהם בתשתית אבטחה, אך נאבקים לשמור את הידע והכישרון הנדיר כיום של הטמעה ותפעול הפתרונות שלהם. כחברה מובילה בתעשייה, פורטינט מאמינה כי זוהי האחריות שלנו לטפח את ההתפתחות ואת ההשכלה המתמשכת של כישורי אבטחת סייבר ולצמצם את הפער במיומנויות אבטחת סייבר. פתיחת תוכנית NSE לציבור הרחב מגדילה את הגישה למשאבים חינוכיים ויוצרת הזדמנויות חדשות עבור מומחי אבטחת IT כיום ובעתיד, אשר כישוריהם יהיו קריטיים כדי להבטיח את הצמיחה המתמשכת של הכלכלה הדיגיטלית".

דילוג לתוכן