משלחת ממשל פרו ביקרה בעזריאלי מכללה להנדסה כדי להכיר את הטכנולוגיות החדשניות של אקסלרטור AtoBe‎

משלחת בכירים בממשל פרו הגיעו לביקור בעזריאלי מכללה להנדסה, על מנת להכיר את הטכנולוגיות המתפתחות בישראל

משלחת פרו בעזריאלי

 

במסגרת ביקור רשמי של משלחת בכירי ממשל ואקדמיה מפרו בארץ,בראשות  Sergio Rodriguez, מנכ"ל המשרד לחדשנות וטכנולוגיה במשרד הייצור הפרואני, בכירי ממשל נוספים, מנכ"לים בתעשייה ובכירים באקדמיה הפרואנית. התארחה המשלחת בעזריאלי מכללה להנדסה ובאקסלרטור לסטרטאפים AtoBe במכללה.

 

הביקור נערך בהזמנת משרד החוץ הישראלי ובליווי מר יונתן פלד, מנהל המחלקה הכלכלית האמונה על הקשרים הכלכליים והמסחריים הישראליים בדרום אמריקה, אמריקה הלטינית ואפריקה.

 

ישראל, המשמשת כמשקיפה בברית הפסיפית (Pacific Alliance) בה חברות: מקסיקו, קולומביה, פרו וצ'ילה, התחייבה לסייע למדינות הללו בתחום החדשנות וביקור זה הינו חלק ממימוש התחייבות זו. פרו נבחרה כמדינה המרכזת את נושאי החדשנות בברית, ועל כן פעילות מדינת ישראל מרוכזת מול גורמי הממשל הפרואנים. תכנית הביקור של המשלחת כללה בין השאר: פגישות עם המדען הראשי, חממות טכנולוגיות, Tech-transfer חב' הייטק, קרנות הון סיכון, מכון וולקני ועוד.

 

עזריאלי מכללה להנדסה והאקסלרטור AtoBe היוו תחנת ביקור מרכזית של המשלחת בירושלים, בה שמעו האורחים מחו"ל סקירה על פעילות המכללה מפיו של פרופ׳ אבי דומב – נשיא המכללה וסקירה על פעילות המכללה בתחום היזמות הטכנולוגית והאצת מיזמי הזנק מפי מיכאל מזרחי – מנהל תכנית האקסלרציה AtoBe. לדברי מר פלד "הביקור במכללת ההנדסה עזריאלי נועד להבליט בפני האורחים את מיקומה החשוב של ירושלים באקו-סיסטם החדשנות הישראלי ואת המודל הייחודי של שילוב מצוינות אקדמית ויזמות עסקית בתחום ההנדסה."

 

דילוג לתוכן