משלחת טכנולוגית חיפאית במפגש פסגה סין-ישראל ברובוטיקה (Sino-Israeli Robotics Summit)

משלחת של 2 חברות מהיי סנטר וונצ'רס משתתפת בימים אלו במסגרת מפגש פסגה סין-ישראל ברובוטיקה (Sino-Israeli Robotics Summit) ,בכנס משתתפים אנשי מפתח בתחום הרובוטיקה, אנשי ממשל מקומי ולאומי וכן חברות רובוטיקה מרחבי סין.

הכנס מתקיים בחסות הממשל המקומי והלאומי (NDRC). במסגרת הכנס נחנך: מכון הרובוטיקה סין-ישראל ומרכז רובוטיקה בינלאומי בגואנגזו שהאיגוד הישראלי לרובוטיקה הוא אחד ממייסדיו.
בכנס משתתפים : פלואומד וRescue Dose

Rescue Dose, היא חברת פורטפוליו מבית היי סנטר חיפה, מפתחת התקנים רובוטיים למילוי, שקילה וניפוק של מזרקים ושקיות עירוי. המערכת מסייעת בין היתר לשמור על בטיחות הצוות הרפואי והחולים על ידי הבטחת מינון מדוד ומדויק, עם מינימום מגע יד אדם. גלעד עיני, מנכ"ל החברה, סיפר שבסין ישנה התעניינות הולכת וגוברת במיזמים ישראלים, "השוק בסין הוא עצום ויש להם פתיחות גדולה לסטארטאפים ישראלים. הם מאוד מעריכים את החוכמה שלנו, את החדשנות, התמיכה והעידוד לחדשנות. מוצר הדגל של החברה מבטיח את בטיחות העובדים והמטופלים, וזה אחד הגורמים שמושכים את הגופים הסינים שפגשנו. מחקר חדש מראה שבארצות הברית לבדה מתים מדי שנה מעל ל-250 אלף איש כתוצאה מטעויות רפואיות, חלקן נבעו בשל שגיאות מינון"

לדברי דניאל מסינגר, המוביל הטכנולוגי של החברה: "המוצר שלנו מסייע בפתרון לבעיה מהותית בעולם הרפואה המצריך דיוק מקסימאלי ללא פשרות. כמו כן, אנו מאפשרים מילוי מזרקים ושקיות עירוי באמצעות שיטה טכנולוגית מהפכנית של התקנים רובוטים המייתרים את הצורך ביד אדם בכל הנוגע לעיסוק עם חומרים רדיואקטיבים ורעילים"

יעל מיטלמן מנכ"לית היי סנטר וונצרס בירכה את החברות שנבחרו כמייצגות את ההיי-טק הישראלי: "החברות צמחו בהי סנטר ונצ'רס , Rescuedose שהתה בעבר בהיי-סנטר כחברה במסלול חממת המדען וכיום כחברת פורטפוליו הממשיכה ליהנות מתשתיות התמיכה בדגש על פיתוח עסקי בינלאומי וחשיפה למגוון משקיעים.

פלואומד הוקמה בשנת 2012 על יד אהוד נקש, החברה מפתחת מערכת רובוטית לאספקה רציפה של תמיסות רפואיות בניתוחים. אספקת התמיסה בניתוחים נעשית כיום בתהליך ידני הגורם לתקלות ועיכובים בכ-25% מהניתוחים והצלחתן הצלחתנו".

עוד הוסיפה מיטלמן: " היי סנטר וונצ'רס מעמידה לרשות היזמים תשתיות מגוונות כגון מרחבי עבודה משותפים, משרדים גמישים להיקפים משתנים של משאבי אנוש, בהתאם להתפתחות החברה וכן כלל התשתיות העסקיות כגון הנחיה ומנטורינג לניהול יזמי וניהול פיננסי. היי סנטר וונצ'רס גם מציעה מסלולי השקעה מגוונים בהתאם לשלבי התפתחות החברה".

היי סנטר, חברת בת של החברה הכלכלית לחיפה מעניקה תשתיות פיזיות, ומסלולי השקעה מגוונים המועצמים במעטפת מעשירה של אירועים, כנסים הרצאות ומפגשים הנותנים ליזמים את ההזדמנות ללמוד מניסיונם ומקצועיותם של מובילים בענף. בין יתר האירועים בהפקת החברה: מפגש בוקר חודשי שנפתח במפגשי יעוץ אישי ומלווה בהרצאת האורח, מפגשים דינמיים של "מועדון המשקיעים, הקתונים לציבור המפתחים ועוד.. פעילויות היי סנטר מיועדות לקידום היזמות הטכנולוגית בחיפה ומטרתן להנגיש תשתית יזמית מלאה ומסלולי מימון ליזמים וחברות הפועלים מהעיר. משרדי החברה והמתחמים נמצאים בעיר התחתית המתחדשת המהווה מוקד משיכה לצעירי העיר.

דילוג לתוכן