משיקה גרסה מיוחדת לגוגל גלאס LiveLens

LiveLens, הרשת החברתית לשידור וידאו בשידור חי מהסמארטפון משיקה גרסה מיוחדת לגוגל גלאס. האפליקציה מופעלת ישירות מהמשקפיים ובדומה לגרסה לסמארטפון, מאפשרת להזרים תכני וידאו בשידור חי ישירות לפייסבוק ולרשת החברתית של LiveLens, כאשר הצופים יכולים להגיב, לעשות לייק, לתת טיפ כספי ועוד, כל זאת תוך כדי השידור. האפליקציה תהיה זמינה באתר livelens.com , ובקרוב בחנות האפליקציות הייעודית של גוגל גלאס.

LIVELENS הישראלית, שלאחרונה הודיעה על גיוס של 2 מיליון דולר, הוקמה על מנת לענות על צורך קיים של משתמשי הסלולר לשידורים חיים ברשתות החברתיות. בנוסף השיקה לאחרונה פיצ'ר חדש ומעניין המאפשר יצירת הכנסות מתכני הווידאו בצורה פשוטה של תמחור השידור החי מהאפליקציה בפורמט שלPAY PER VIEWER. מעבר לכך, לכל התכנים החינמיים ניתן להשאיר ״טיפ״ למשדר הסרט של עד 10$.

מקס בלובנד מנכ"ל LiveLens: "אנו שמחים להיכנס לתחום הטכנולוגיה הלבישה ההולך ומתרחב. הגרסה המותאמת לגוגל גלאס מספקת חוויה מרתקת לשידור תכני וידאו בשידור חי, ואנו מאמינים שעם ההתפתחות והחדירה העולמית של גוגל גלאס בעתיד הקרוב, תחול עליה משמעותית בשיתוף שידורים חיים ברשתות החברתיות".

להורדת האפליקציה בחינם לאנדרואיד ואייפון: www.livelens.com

דילוג לתוכן