משחקי חדשנות ב- Glide

חברת הסטראט אפ Glide מזמינה את הציבור הרחב להצביע ולהשפיע על פיצ'רים עתידיים של האפליקציה

 

חברת הסטארט אפ הישראלית Glide, מפתחת אפליקצית הודעות הוידאו במהירות של טקסט, פותחת את שעריה לציבור הרחב ומקיימת לראשונה הצבעה ציבורית בפיצ'רים העתידיים שלה.

באירוע המתקיים ביום א' הקרוב, ה- 6.9, מקיימת החברה משחק חדשנות, במהלכו עובדי חברה יציגו רעיונות לפיצ'רים חדשים לאפליקציה במשך 90 שניות, ויצטרכו להרשים את הקהל הרחב וחבר שופטים, המונה את דיויד סטארק, הילל פולד, ומרים שוואב.

Glideמאפשרת למשתמש לשלוח הודעות וידאו במהירות של הודעות טקסט לקבוצה או לאיש פרטי. שולח ומקבל ההודעה רואים את אותם המראות ושומעים את אותם הקולות, במקביל, בזמן אמת. מספר ההורדות  של Glide ברחבי העולם גדול מ- 20 מיליון, כאשר למעלה ממיליארד הודעות כבר נשלחו על ידי משתמשים. בדצמבר 2014 הודיעה החברה על גיוס של 20 מיליון דולר שהעמיד את הסכום המצטבר של הגיוסים על סך של כ- 30 מיליון דולר.

יונתן קרס, סמנכ"ל תפעול וטכנולוגיה בחברת Glide מסר כי: "לאור קביעתה של Gartner כי עד שנת 2017 הודעות וידאו יהיו ה'סלפי' החדש, זוהי הזדמנות ייחודית לחזות לראשונה באופן שבו  Glide פועלת ומיישמת תהליכי חדשנות ומאפשרת לקהל הרחב לקחת חלק בבניית ה- Roadmap של החברה".

לרישום לכנס:

https://www.eventbrite.com/e/glidetank-the-first-ever-innovation-game-show-tickets-18422655659

דילוג לתוכן