משה ינאי: " INFINIDAT היא החברה הרווחית היחידה בין חברות האחסון המתחרות בעולמות האנטרפרייז"

מנכ"ל ומייסד חברת INFINIDAT אמר את הדברים במהלך אירוע Kick-off בינלאומי של החברה בהרצליה, בו השתתפו נציגיה הבכירים של החברה באזור EMEA

"INFINIDAT היא החברה הרווחית היחידה בין חברות האחסון המתחרות בעולמות האנטרפרייז" כך אמר משה ינאי, מייסד ומנכ"ל חברת אחסון הנתונים INFINIDAT. הדברים נאמרו במהלך אירוע Kick-off בינלאומי של החברה בהרצליה, בו השתתפו נציגי המכירות והשיווק הבכירים של החברה ממדינות באזור EMEA.
עוד אמר כי "INFINIDAT עונה על צורך קריטי של ארגוני אנטרפרייז, כאשר באמצעות טכנולוגיה חדשנית היא מצליחה לגשר על הפער בין קצב גידול המידע העצום לבין היכולת של מערכות האחסון להכיל אותו ולנהל אותו. פתרון האחסון של INFINIDAT מספק את ארבעת הפרמטרים החשובים ביותר לארגונים ללא פשרות – מחיר, אמינות, פונקציונאליות ומהירות".
במהלך האירוע, אשר נמשך שלושה ימים ובו השתתפו כ- 50 ראשי מדינות ומנהלי מכירות, פרסו ראשי החברה את אסטרטגית החברה ותכניותיה לשנת 2017, הן בפן הטכנולוגי והן בפן העסקי והשיווקי. בין היתר נחשפה מפת הדרכים של פתרון אחסון המתקדם InfiniBox ויכולות חדשות שיוטמעו בו בתהליך הפיתוח בשנה הקרובה.
דן שפרונג, סגן נשיא למכירות EMEA ב- INFINIDAT אמר כי: "INFINIDAT רשמה גידול של 100% במכירות בכל שנה במהלך השלוש השנים האחרונות ואנו צופים כי המגמה תימשך גם בשנת 2017 עם גידול במכירות, בכוח האדם ובאזורי הפעילות שלנו, גלובלית". בין סיפורי ההצלחה ששפרונג הזכיר בדבריו ניתן לציין בישראל את בנק לאומי, מנורה, מיטב דש וכלמוביל וסביב העולם את British Telecomm, חברות הענן TriCore ו- Bluelock וחברת השירותים הפיננסיים Raymond James.
ינאי הוסיף ואמר כי "עמידתנו על האיכות הבלתי מתפשרת של הפתרון הינה נדבך נוסף להצלחת החברה ולאהדה שאנו מקבלים. ואכן, אנחנו מייחסים לנושא חשיבות עליונה ומשקיעים משאבים רבים על מנת להבטיח זאת, עם מעבדת האחסון מהגדולות בעולם, הכוללת נפח חסר תקדים של 120 פטה-בייט".

דילוג לתוכן