מרכז הפיתוח של מארוול ישראל משיק פתרון 25GbE ו- GbE100 מקצה לקצה עבור מרכזי מחשוב – Data Centers

יצרנית השבבים מארוול השיקה משפחת רכיבים המספקת פתרון מלא לקצבי העברת נתונים של
25GbE ו-100GbE עבור מרכזי המחשוב (Data Centers). משפחת הרכיבים פותחה במרכז המו"פ של מארוול ישראל וכוללת פתרון מלא, עשיר ביכולות עיבוד של חבילות ברוחב פס גבוה, המתאים בצורה מיטבית לדרישות המחשוב העתידיות.

בעת שמרכזי המחשוב מגדילים את קצבי התעבורה כדי להתמודד עם זרם הנתונים המתעצם, חייבים לאזן במקביל את העלות התפעולית ועלות ההון הכרוכים במעבר לדור הבא של הרשתות. פתרון 25GbE ו-100GbE מספק את התועלות של כוח מחשוב גדול יותר ואחסון יעיל, במבנה הוצאות ארוך טווח מופחת, הדומה לפתרון 10GbE. עד היום חסרו בשוק פתרונות 25GbE אופטימליים למרכזי המחשוב. עתה, עם ההשקה של מתגי Prestera ורכיבי תקשורת בשכבה הפיזית Alaska לרשתות Ethernet , מרכזי המחשוב העוברים ל- 25GbE/100GbE יכולים ליהנות מפתרון אופטימאלי מקצה לקצה המוצע על ידי מארוול.

גיא אזרד, סמנכ"ל פיתוח של חטיבת ה-Switching ומנהל מרכז הפיתוח של מארוול ישראל: "הפתרונות החדשים שפותחו בישראל ממחישים את הידע והמומחיות של מרכז המו"פ בארץ בתחום הNetworking של מרכזי מחשוב ונתונים. הפתרונות הללו מהווים תרומה חשובה לתעשייה שכן הם יאפשרו מעבר קל, מהיר ויעיל מבחינה כלכלית לקצבי תעבורה של 25GbE/100GbE, יכולת חיונית בעידן של צמיחה דרמטית ורציפה בהיקפי הנתונים המופקים ברחבי העולם".

פתרון ה-25GbE/100GbE החדש של מארוול כולל את מעבדי Prestera 980X84xx ומשפחת רכיבי תקשורת בשכבה הפיזית לרשתות Ethernet Alaska C 88X5123 / 88X5113 – התואמים כולם לתקנים IEEE25GbE ו-IEEE100GbE. משפחת המתגים החדשים מציעה פתרון 25GbE יעיל לתצורות נפוצות של ארונות שרתים (ToR). הם תוכננו לזרם המרכזי של אפליקציות שרת עתירות ביצועים במרכזי המחשוב – ומציעים הוזלה משמעותית בתקורות בהשוואה למתגי 25GbE שנבנו עבור מכשירים לא אופטימאליים. מתגי Prestera, בעלי ממשק פיסי משולב (PHY), מאפשרים למרכזי הנתונים לפעול בצריכת הספק של פחות מ 1 וואט לפורט לכל כניסה של 25GbE ביישומים של שרתי ToR. כך ניתן להגדיל את משאבי המחשוב והאחסון ולהפחית עלויות החשמל והקירור, המהווים מרכיבים מרכזיים בעלויות מרכזי הנתונים.

רכיב תקשורת בשכבה הפיזית לרשתות Ethernet Alaska C 88X5123 מאפשר ללקוחות לתמוך במפרט החדש IEEE 25GbE במעגלים המשולבים של מערכות המיתוג הנוכחיות שלהם – ללא כל צורך בהשקעה יקרה לפיתוח סיליקון חדש. הפתרון החדש – בתצורת Gearbox – מציע יכולת ייחודית בתעשייה להמיר תקשורת בקצב של 40GbE לקצב של 25GbE ובכך לצמצם אתם כמות החיבורים הפיזיים בקצבי 10GbE לחיסכון בעלויות הרכש. הרכיב תוכנן במיוחד לאפשר לכרטיסי רשת לרשתות 40GbE לתמוך באופן טבעי ברשתות 25GbE ולהאיץ בכך את הזמינות של כרטיסי רשת לרשתות 25GbE.

מתגי Prestera 980X84xx תומכים במיזם רשתות מוגדרות תוכנה (SDN). הם כוללים שכבה מופשטת המשתלבת באופן רציף עם Open Computing Project (OCP) ממשקים מופשטים של מערכות מיתוג (SAI – Switch Abstraction Interface) וממשקים לתכנות אפליקציות (API – Application Program Interfaces). מארוול מספקת תוסף דרייבר OpenSwitch שמאפשר אינטגרציה קלה עם מארז האפליקציות. המתגים תומכים גם בפתרונות תוכנה מובילים למרכזי נתונים כמו IP Infusion.

שני הפתרונות תומכים גם בתצורות התפעול של קונסורציום 25G באופן שמאפשר רציפות פעולה עם מערכות קיימות בשטח.

בפיתוח המוצרים החדשים שיתפה מארוול פעולה עם יצרנים מובילים של מוצרים מקוריים (ODM) וביניהם: Delta Networks, Foxconn, Pegarton Corporation ו-Wistron NeWeb Corporation כדי לספק פלטפורמות 98CX84xx מוכנות לאפליקציות מיתוג בתוצרת ToR.

דילוג לתוכן