מרכז הפיתוח של חברת נטאפ מתרחב ועובר למגדלי השלום בת"א

מרכז הפיתוח של חברת נטאפ (NetApp. נאסד"ק: NTAP) בישראל מתרחב ובימים אלה עובר מנמל תל אביב אל משרדים חדשים במגדלי השלום בעיר. המשרדים החדשים, שיתפרשו על פני שטח של 500 מ"ר, ישרתו את צרכי המרכז המתרחב, שכולל כיום כ-40 עובדים ועתיד להמשיך לגייס עובדים נוספים בשנה הקרובה.
מרכז הפיתוח המקומי נחשב לאחד ממרכזי החדשנות המתקדמים ביותר של החברה, המתבטא באופן העבודה הייחודי שלו. תהליך תכנון המוצר במרכז הפיתוח של נטאפ בישראל מבוסס על  אופן הפעולה והחשיבה של הנהלת סטארטאפ. הקמת קו מוצרים חדש מתחיל במחקר שוק רחב, כולל קיום פגישות שוטף עם לקוחות החברה ברחבי העולם והבנת הצרכים על פיהם מפותח הפתרון הטכנולוגי. תהליך זה נמשך לאורך פיתוח המוצרים וכולל הוצאת יכולות חדשניות לשוק ושיפור מתמיד. בכך מתאימה עצמה החברה לחדשנות הנדרשת בעולם בו חלים שינויים טכנולוגיים מהירים המשנים את סביבת העבודה של הלקוחות. מרכז הפיתוח הישראלי יזם וניהל קו פתרונות בתחום אוטומציית תהליכים בעולם האחסון, אשר נמצא כיום בשימוש של אלפי לקוחות ברחבי העולם וכעת מוביל את תחום ניהול האחסון בענן.
רועי אלון ואסף לוי, הצטרפו לנטאפ לפני כשבע שנים, בעקבות רכישת חברת אונארו, שהיו בין מייסדיה וכעת מנהלים את מרכז הפיתוח של נטאפ בישראל: "מרכז הפיתוח המקומי משקף את האמון של החברה הגלובלית ביכולות החדשנות והפיתוח של אנשי התוכנה בשוק הישראלי. המרכז מהווה את חוד החנית בפיתוחים הטכנולוגיים בתחום האחסון בענן וממשיך לפתח מגוון פתרונות לקהל הלקוחות בארץ ובחו"ל, תוך הקשבה מתמדת לדרישות ולצרכי לקוחות החברה. אנו גאים לעבוד עם צוות מפתחים ואנשי מקצוע מהטובים בתחום ומרוצים מהתרומה המשמעותית של המרכז בישראל לפתרונות החברה".
פיל ברוטרטון, סמנכ"ל קבוצת פתרונות ענן בנטאפ העולמית: "הענן ההיברידי יהיה המודל הדומיננטי עבור ארגוני ה-IT בעתיד הקרוב. הוא מאפשר ללקוחות לנהל תהליכים עם דרישות רוחב פס משמעותיות או ביצועים גבוהים באחוז קטן מהעלות. הענן ההיברידי פותח אפשרויות עצומות לארגונים היכולים כעת להציע שירותים חדשים ולשרת טוב יותר את הלקוחות שלהם. מרכז החדשנות של נטאפ בתל אביב ממלא תפקיד מכריע בפיתוח ויישום היכולות המהפכניות האלו עבור הלקוחות שלנו. המרכז מפתח טכנולוגיה חדשנית שנועדה לפשט ולהקל את ניהול המידע, ובכך מאפשר ללקוחות שימוש בענן ההיברידי ביתר קלות ושיפור הביצועים העסקיים שלהם".

דילוג לתוכן