מרכז המחשוב וולטורי בפינלנד בחר בשירות הענן K5 של פוג'יטסו כבסיס לטרנספורמציה דיגיטלית של שירותי המחשוב

– היוזמה לשירותים ממשלתיים דיגיטליים סוללת את הדרך להטמעה קלה של שירותי מחשוב של משרדים שותפים ברחבי פינלנד
– שירות הענן 5K של פוג'יטסו יאפשר לוולטורי להתייעל בניהול סוכנויות ממשלתיות ולפתח שירותים דיגיטליים חדשים עבור האזרחים והמנהל הציבורי
מרכז המחשוב וולטורי שבפינלנד יתחיל להשתמש בשירות הענן 5K של פוג'יטסו כבסיס ליוזמת פיתוח שירותים ממשלתיים דיגיטליים, שיהוו את הפלטפורמה המרכזית לאספקה, תמיכה והטמעה של שירותי מחשוב עתידיים לתושבי הרשויות המקומיות. השימוש בענן הציבורי והפרטי 5K חיוני למימוש התוכניות של מרכז וולטורי לרכז ולנהל את שירותי המחשוב והיישומים שמספקות סוכנויות שותפות, מה שיאפשר לחולל טרנספורמציה דיגיטלית בשימוש ביישומים ממשלתיים מאובטחים ברחבי המנהל הציבורי בפינלנד.

בעקבות תהליך מכרז תחרותי בחר מרכז וולטורי בשירות 5K של פוג'יטסו בזכות גמישותו והחסכוניות שהוא מציע. מאחר והמטרה היא לבצע במהירות את הטרנספורמציה הדיגיטלית ולאפשר שירותים דיגיטליים חדשים, מרכז וולטורי העדיף את יכולתו של 5K לאפשר פיתוח ופריסה של יישומים חדשים שהינם נייטיב לענן. 5K מספק גם אינטגרציה ותמיכה מלאה בתשתית המחשוב הקיימת באמצעות אינטגרציה חלקה ועקבית ביישומי ענן חדשים המבטיחה שאזרחי פינלנד ייהנו ממעבר חלק ונטול שיבושים לשירותים ממשלתיים דיגיטליים חדשים המבוססים בענן.

וולטורי ינצל את היכולות רבות העוצמה של 5K באינטגרציה ופיתוח יישומים על מנת להתייעל וגם ישתמש ביכולות הנרחבות של קו MetaArc  של פוג'יטסו, הכוללות אספקה וניהול ממוכנים במספר רב של עננים ובכל פלטפורמות הענן הפופולריות.

דילוג לתוכן