מרחביה משקיעה חצי מיליון דולר בחברת התוכנה הרפואית של ד"ר עמיר קישון

חברת Wellness Layers מציגה כבר היום מכירות של מיליוני דולרים מלקוחות כגון: Medtronic, IBM, American Heart Association, Vitality וחברות נוספות. החברה פועלת בשוק הצפוי לעמוד על כ- 400 מיליארד דולר בשנת 2024

מרחביה אחזקות והשקעות (ת"א: מראח), חברת השקעות ישראלית המתמחה בחברות צעירות בתחומי מדעי החיים, מודיעה כי התקשרה במזכר הבנות לא מחייב במסגרתו תשקיע מרחביה בWellness Layers (וולנס ליירס) חצי מיליון דולר במסגרת סיבוב השקעה של עד 1 מיליון דולר, כנגד הקצאת מניות בכורה למרחביה שיהוו כ-6.25% מ-Wellness Layers. לאחר השלמת בדיקת נאותות לשביעות רצונה של מרחביה ייחתם הסכם מחייב.

וולנס ליירס פיתחה מערכת טכנולוגית שמאפשרת ניהול ממוחשב של מידע רפואי מרחוק ובמכשירים ניידים, ותומכת כיום בעשרות אלפי חולים בתחומי הסכרת, בריאות הלב, איידס, ניהול תרופתי מרחוק, שיקום בריאות עובדים, והורדת משקל. מערכות החברה מבוססות על גישת ניהול חדשנית מורכבת משכבות אישיות ושיתופיות כדי לייצר מקסימום מעורבות משני הצדדים.

ד"ר עמיר קישון: "אנו פועלים בשוק התוכנה הרפואית, בעוד עולם הרפואה הישן עובר טרנספורמציה דיגיטלית על רקע הדרישה לאפשר ניהול רפואה דיגיטלית מרחוק, וניטור והכוונה רציפה של מטופלים על ידי מערכות בריאות וארגונים, וזאת במטרה לספק שירותים רפואיים טובים יותר לצד חסכון משמעותי בעלויות. באמצעות הגיוס והפלטפורמה הטכנולוגית שלנו המבוססת על הענן, נעמיק את פעילות החברה, כולל מאמצי שיווק, על מנת להגדיל את מכירות החברה לעשרות מיליוני דולרים ב-3 השנים הקרובות."

רני ליפשיץ, יו"ר מרחביה: "הפורטפוליו שלנו מבוסס על חברות ביוטכנולוגיה פורצות דרך הפונות לשווקים משמעותיים, והשקעות שביצענו כבר הציפו ערך משמעותי – אם בהצלחות קליניות והסכמי מסחור פורצי דרך מבחינה רפואית, ואם בגיוסים בשוויים גבוהים. לאור תחרות עזה בתחום הבריאות, וומעבר מהיר בו חברות וארגונים רפואיים נדרשים להפוך את שירותיהם המסורתיים למהירים, תחרותיים, כלכליים ודיגיטליים, קיימות לחברה כמו Wellness Layers הזדמנויות עסקיות רבות אשר אותן כבר החלה לממש. פתרון הענן שפיתחה מאפשר לחברות וארגונים בתחום הבריאות להפוך בקלות את הקשר ומערך הניהול, הטיפול והקשר עם החולים לדיגיטלי ולבצע אותו באמצעות סמארטפונים על גבי האינטרנט, השוק הפוטנציאלי של Wellness Layers מציג קצבי צמיחה גבוהים יותר ואנו משוכנעים כי לחברה שהינה בעלת תשתית מקצועית ושיווקית מעולה בשוק כה צומח, קיים פוטנציאל גבוה מאד להיות מובילת שוק."

דילוג לתוכן