מקסין פסברג תעמוד בראש אינטל ישראל

פסברג תעמוד בראש אינטל ישראל לאחר פרישתו של מולי אדן מהחברה. מינוי בכיר נוסף: דניאל בן עטר יהיה אחראי על כל פעילויות הייצור של אינטל בישראל

 

אינטל הודיעה היום (רביעי) כי מנכ"לית אינטל ישראל, מקסין פסברג, תעמוד בראש אינטל ישראל לאחר פרישתו של מולי אדן מהחברה. במקומה של פסברג כמנהלת פעילות הייצור של אינטל בישראל יתמנה דניאל בן עטר, מנהל המפעל בקריית גת (Fab 28) שלאחרונה קיבל תואר סגן נשיא באינטל העולמית.

 

"אינטל היא חברת ההייטק הגדולה והמתקדמת בישראל ואני גאה מאוד להמשיך ולהוביל אותה אל מול האתגרים הגדולים המצפים לה", מסרה פסברג. "אינטל ישראל תמשיך לעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה גם בשנים הקרובות ותמשיך לתרום למשק ולחברה הישראלית. אני רוצה לאחל הצלחה גדולה לדניאל בן עטר, מנהל מוכשר שכבר הוכיח את יכולותיו הרבות".

 

באינטל העולמית בירכו על מינויה של פסברג: "מקסין הצליחה להוביל את מפעל אינטל לביצועים מעולים. התרומה שלה לאינטל העולמית, למדינת ישראל ולמפעל אינטל קריית גת היא אדירה ולא ניתנת לכימות".

 

מקסין הצטרפה לאינטל ירושלים בשנת 1983 כמהנדסת ליתוגרפיות. משנת 2000 עד 2004 ניהלה את המפעל בקריית גת (Fab 18). מ-2006 היא מונתה למנהלת המפעל החדש של אינטל בקרית גת (Fab 28). ביוני 2007 היא מונתה לתפקיד מנכל"ית אינטל ישראל.

 

דניאל בן עטר, ששימש עד כה כמנהל מפעל אינטל קרית גת וכעת ינהל כל פעילות הייצור של אינטל ישראל, החל את דרכו באינטל בשנת 93' במפעל אינטל ירושלים כמהנדס דיפוזיה. מאז מילא שורה של תפקידי הנדסה וניהול במערך הייצור של אינטל. מאז שנת 2011 הוא מנהל המפעל אינטל קרית גת שהגיע להישגים מרשימים,  כמו זכיה ב- Intel Quality Award – הפרס הכי יוקרתי של אינטל לאיכות. לדבריו "הכל בזכות העובדים הנפלאים של המפעל".

דילוג לתוכן