מק'אפי משיקה פתרון אבטחה חדש מבוסס ענן

מדובר בתוכנה כשירות (Software-,as-a-Service), המשלבת יכולות דיווח לדירוג חוסן ארגונים ומרכיבים נוספים של פתרונות מק'אפי, בשילוב פלטפורמת MX Logic, לאבטחת מחשוב ענןמק'אפי משיקה את פתרון האבטחה החדש שלה לאבטחת מחשוב ענן – .McAfee® SaaS Web .Protection מדובר בתוכנה כשירות (Software-,as-a-Service), המשלבת יכולות דיווח לדירוג חוסן ארגונים ומרכיבים נוספים של פתרונות מק'אפי, בשילוב פלטפורמת MX Logic, לאבטחת מחשוב ענן. השירות החדש מגן על ארגונים מתוכנות זדוניות ומאיומי רשת נוספים – ללא דרישות מוקדמות.
 
הפתרון החדש של מק'אפי, מספק את הגנת הרשת המקיפה ביותר, בסיוע מודיעין האיומים הגלובלי של מק'אפי, העושה שימוש במיליוני חיישני איומים ומעסיק למעלה מ- 350 מומחי אבטחה ברחבי העולם, על מנת לספק ללקוחות, פתרונות בזמן אמת ואף פתרונות מונעים, כנגד נוזקות, ספאמים, סוסים טרויאנים ואיומים נוספים שמקורם באינטרנט.
 
בנוסף להגנה המקיפה, פתרון McAfee SaaS Web Protection, מסייע לארגונים בהפחתת עלויות והוצאות תחזוקה. ארגונים מרובי סניפים, או בעלי משאבי IT מוגבלים, יכולים להפנות את תעבורת האינטרנט למרכז הנתונים של מק'אפי ולאפשר לפתרון ה-  McAfee SaaS Web Protection לנהל את תהליך אבטחת הרשת מתחילתו ועד סופו. השירות מאפשר הגנת רשת מיידית ואמינה, ללא צורך בהתקנת יישומים או חומרה.
 
פתרון McAfee SaaS Web Protection מציע:     
·         אכיפת מדיניות באופן פשוט: השירות החדש, מספק אכיפה אוטומטית של מדיניות, תוך הפחתת הוצאות החברות ושיפור תפוקת העובדים.
·         דיווח מקיף יותר: ארגונים זקוקים לדיווח סקלבילי, הניתן להתאמה לפי צרכי הארגון ומקיף, כדי     להבין את תעבורת הרשת שלהם והאיומים שבתעבורה זו. הפתרון של מק'אפי,
     נותן לארגונים את  הכלים שהם זקוקים להם, כדי להתמודד עם כך. בסיוע הפתרון, צוות ה- IT יכול בקלות לזהות מגמות, לבחון בעיות פוטנציאליות ולנתח איומי אבטחה.
·         הגנה מוקדמת: איומים נחסמים בענן, לפני הגעתם לרשת הלקוח. זאת, בהסתמך על ידע נרחב בתחום האינטרנט ובשינויים הקבועים במפת האיומים הגלובלית. טכנולוגיית McAfee® TrustedSource, מאפשרת סינון, על ידי זיהוי התנהגות זדונית ומאפשרת לארגונים לחסום באופן דינמי את האיומים, בזמן אמת.
·         פריסה מהירה וסקליביליות בלתי מוגבלת: פתרון McAfee SaaS Web Protection, יכול להיפרס בקלות, בכל מקום בעולם ולכמות בלתי מוגבלת של משתמשים. מק'אפי מפעילה מרכזי נתונים מובילים המבטיחים מקסימום מהירות ויעילות.
·         הגנה מרחוק: הפתרון ,McAfee SaaS Web Protection מספק את אותה רמת הגנת רשת גם למשרדים רחוקים ומשתמשים ניידים. הדבר מאפשר ניהול ואכיפה של מדיניות אבטחה ארגונית, כלפי המשתמשים, אפילו כאשר הם לא ב- firewall הארגוני.

דילוג לתוכן