מק'אפי משיקה מוצרי אבטחה חדשים

מק'אפי ((NYSE: MFE חושפת את יוזמת “Security Connected”, המאפשרת לשותפים, מפתחים ולקוחות להשיג גישה חכמה, יעילה ויציבה יותר למערך אבטחת מידע דיגיטלי.פלטפורמת Security Connected של מק'אפי כוללת: אבטחה פרואקטיבית בשילוב אינטגראציה מובנית, מודיעין גלובלי לאיומים, בעל יכולות מחקר וניתוח, מגוון רחב של אמצעי נגד, הכוללים אבטחה אינטגרטיבית למחשבים אישיים, מק, סמארטפון, אמצעי אחסון ועוד, חיזוי של אירועי אבטחה בהתאם למדיניות ולאירועים וקשר עם שותפים. 
 
כאשר האיומים מתגברים, הן בכמות והן ברמת התחכום שלהם, על רקע המצב הכלכלי הלא ברור, קשה לארגונים להסתמך על המודלים המסורתיים בתחום האבטחה ויש צורך בחיפוש אחר מוצרי אבטחה חדשים עבור כל איום חדש. ברוב המקרים, מערך האבטחה בארגון מתפרס על פני מקורות רבים: מכשירים ניידים, מחשבים אישיים ומחשבי לוח, רשתות, שרתים מארחים, שירותי ענן, מכונות וירטואליות ומסדי נתונים. פיזור זה, מוביל לשילוב של עשרות או מאות טכנולוגיות ופרדיגמות ניהול שונות. פעמים רבות, אין תאום או אינטגראציה, בין הפתרונות השונים והדבר מייקר את עלות האבטחה והופך אותה ללא גמישה וקשה לניהול ותחזוקה. כחלק משינוי תפיסת העסקים מהגנה על העסק אל עבר מדידה של אבטחת העסק כמכלול, מציעה מק'אפי מודיעין מקיף ומתואם, המסייע באופן דרמטי להפחתת סיכונים, מקדם את האבטחה, מסייע לעמידה בדרישות הרגולציה ומגביר את היעילות התפעולית.
 
במק'אפי מסבירים כי האבטחה השתנתה והיא כוללת היום גישה הוליסטית ו"קישורית" יותר. בכדי לענות על צורך זה, משיקה מק'אפי שתי פלטפורמות במסגרת חזון Security Connected”":
 

McAfee Endpoint Security 9- המערכת מספקת הגנה בכל מקום, בכל זמן ועל גבי כל מכשיר, כולל שולחנות עבודה, שרתים, מכונות וירטואליות ומכשירים ניידים. באמצעות McAfee Endpoint Security 9, ניתן לשלב את גישת “Security Connected” לטווח מלא של נקודות קצה מסורתיות וחדשות, כדי לעזור לארגונים לשמור על התמהיל הנכון של אבטחת סביבת IT.

·         McAfee Security Management 5- פלטפורמת ניהול מרכזית מקיפה, הכוללת ניהול סיכונים פרואקטיבי, אינטגראציה עם פעולות עסקיות והגנה מתואמת. הפתרון מספק פרופיל סיכונים מלא, למספר רב של שכבות הגנה, יצרנים, מוצרים ופתרונות. הדבר מביא להתקדמות דרמטית באבטחה, הוצאות תפעוליות נמוכות יותר והבנת מפת האיומים העסקית.

דילוג לתוכן