מפעל הצינורות הישראלי של דני קראוס נרכש ע"י מולר האמריקאית ב-140 מיליון דולר

חברת מיולר מוצרי מים האמריקאית תרכוש את קראוס תעשיות

חברת מיולר מוצרי מים האמריקאית חתמה על הסכם עם קראוס תעשיות. במסגרת הסכם זה, חברת מיולר תרכוש 100% ממניות חברת קראוס תמורת 140 מיליון דולר. העסקה כפופה לקבלת אישורים שונים וצפויה להסגר ברבעון האחרון של 2018.

חברת מיולר מוצרי מים הינה חברה אמריקאית ציבורית, מובילה ביצור ושיווק מוצרים שונים למערכת המים המוניציפלית בצפון אמריקה. מוצרים אלה כוללים מגופים, הידרנטים, מדי מים ומערכות לגילוי נזילות ולהערכת מצב הצינורות. משרדי החברה הראשיים נמצאים באטלנטה, ג׳ורגיה ומחזור המכירות של החברה עמד על 826 מיליון דולר בשנת 2017.

אסטרטגיית הצמיחה של חברה מיולר כוללת בין היתר, צמיחה באמצעות רכישת חברות בעלות מוצרים מובילים בתחומן, טכנולוגיה מתקדמת ונוכחות גאוגרפית במדינות בהן למיולר אין פעילות, מתוך מטרה לחזק את יתרונה התחרותי ולהרחיב את מגוון הפתרונות שהיא מציעה.

לקראוס תעשיות, יש מגוון מוצרים איכותי וחדשני וכן היסטוריה של צמיחה לאורך זמן תוך שמירה על רווחיות טובה. רכישת חברת קראוס עולה בקנה אחד עם אסטרטגיית הצמיחה של מיולר. מגוון המוצרים שמציעה קראוס ישלים את תמהיל המוצרים שמציעה מיולר ללקוחות והמשתמשים הסופיים ויאפשר לה מתן פתרונות לתיקון צנרת המים ההולכת ומתיישנת. כמו כן, נוכחות קראוס תעשיות בשוק ישראל ואירופה, תהווה קרש קפיצה לצמיחת מיולר בשוק האירופאי.

מנהליה הבכירים של חברת מיולר התרשמו ממגוון המוצרים החדשני של חברת קראוס, הישגיה התפעוליים, בסיס ההתקנות הרחב שלה, צוות המכירות ומפעילותה בשוק האירופאי. איחוד הכוחות יאפשר הרחבת מגוון המוצרים למשתמשים הסופיים, חדירה לטריטוריות חדשות ופיתוח מוצרים חדשניים משותפים.

״שמה של מיולר מזוהה עם מוצרים איכותיים וחדשנות מעל 100 שנה״ אמר סקוט הול, נשיא ומנכ״ל חברת מיולר. ״לקראוס שם ומוניטין רב שנים המזוהה עם מוצרים איכותיים, בארה״ב ובעולם. תוספת פתרונות תיקון וחיבור צנרת למגוון המוצרים שלנו, יאפשר לנו להרחיב את מגוון הפתרונות שאנו נותנים לחברות מים בצפון אמריקה ואף יאפשר לנו להרחיב את נוכחותינו העולמית״ ציין הול.

דילוג לתוכן