ארז ענתבי, נשיא ומנכ"ל אלוט

מפעיל תקשורת אמריקאי Tier 1 בחר בפתרון IoTSecure של אלוט לאבטחת רשת IoT ציבורית

פתרון אבטחת הרשת של אלוט, IoTSecure, נבחר לאור יכולות האבטחה שלו, היותו מותאם NFV ומוכן לשימוש ברשתות G5

הוד השרון, ישראל, 9 בינואר, 2018 – אלוט תקשורת בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות ניתוח רשת ואבטחה חדשניים לספקיות שירות ברחבי העולם, מדווחת היום כי מפעיל תקשורת אמריקאי Tier 1 בחר בפתרון האבטחה של אלוט, IoTSecure, לצורך הגנה על מכשיריIoT  ברשת.

אלוט תספק פתרון אבטחת IoT ברשת NFV מבוססת Openstack (תשתית כשירות למחשוב ענן) שיסייע במניעת מתקפות מרשת האינטרנט על שירותי IoT של עסקים, כמו גם בניטור ומניעה מפני השתלטות על מכשירי IoT, כולל מצלמות, נקודות חמות של WiFi, טאבלטים וטלפונים חכמים. הפתרון יאפשר למפעיל שליטה על הרשת, תכנון ופתרון תקלות מהיר, הגבלת תעבורת הרשת והימנעות מחיובי יתר, במיוחד  בקרב לקוחותיו העסקיים הגדולים.

"אנחנו שמחים להטמיע את פתרון IoTSecure המתקדם של אלוט בשוק המתאפיין באימוץ הטכנולוגיות החדשניות ביותר כשוק האמריקאי, IoTSecure מגן על לקוחות הפועלים בתחום ה-IoT מפני וירוסים ועל רשתות מפני פעילות פוגענית באמצעות מכשירי IoT". אמר רן פרידמן, סמנכ"ל מכירות גלובלי. " לאלוט הניסיון, הידע והטכנולוגיה להטמעת פתרונות אבטחה וירטואליים מורכבים לסמארטפונים, מכשירי IoT ומכשירי קצה נוספים ברשת".

דילוג לתוכן