מערכת חדשה להפצת מידע לחברי דירקטוריון

חברת קומטק משיקה מערכת חדשה להפצת מידע לחברי דירקטוריון
חברת קומטק, מקבוצת מלם-תים משיקה מערכת חדשה, פרי פיתוחה-InfoBoard , להפצת מידע לחברי דירקטוריון, באופן מאובטח, מהיר ויעיל. המערכת חוסכת את תהליך ההדפסה, הכריכה ומשלוח עשרות עותקים לכל חברי הדירקטוריון. משלוח המידע נעשה על ידי מורשי הפצה בארגון והגישה לתיבת המידע המאובטחת על ידי הדירקטור, נעשית באמצעות מחשב מחובר לאינטרנט, מכל מקום בעולם. מערכת InfoBoard הינה מערכת ההפצה היחידה, המאפשרת לקבל וודאות מלאה על מסירת המידע ישירות לדירקטור, כולל הגעת המידע ישירות לתיבת הדירקטור והאם צפה בו. באמצעות המערכת, יוכל הדירקטור לגשת ולצפות בדוחות הכספיים, פרוטוקול ישיבות דירקטוריון, פרסומי הנהלה, חומרים מהארכיון ועוד.
 
המערכת החדשה מבוססת על פתרון InfoBay של קומטק, היוצר ומנהל עבור החברה קהילת משתמשים רשומים ובכך מאפשר לשלוט במידע ובפעילויות המשתמשים במערכת. לכל משתמש במערכת מוקצה תיבת דואר אישית מאובטחת, לתוכה מתנקזים ומתויקים כל המסמכים, שהארגון שולח בדרך יזומה או כחלק מתהליך אוטומטי. המערכת מאפשרת את ייעול התקשורת והעברת המידע בתוך הארגון ומחוצה לו, מונעת קבלת דואר זבל, מאפשרת חסכון רב בעלויות ההדפסה, הפחתת הניירת ובכך מעניקה פתרון לארגונים, המעוניינים לשמור על המסר הירוק.
 
מערכת InfoBoardמתבססת על תשתית האינטרנט, המאפשרת נגישות קלה למשתמשים, ללא צורך בהתקנות קצה שונות.
 
יוסי שיפר, מנהל המכירות בחברת קומטק, מקבוצת מלם-תים: "מערכת InfoBoard היא מערכת יחודית המשמשת כלי אופרטיבי לניהול יעיל של הדירקטוריון בחברות ציבוריות וגדולות. השימוש במערכת מקצר תהליכים של הפקה ומשלוח דוחות, ניירת ופרוטוקולים של ישיבות ומאפשר הפצה מאובטחת של המידע למשתמשים בכל מקום בעולם מבלי לאבד שליטה על נכסי הידע של הארגון".

דילוג לתוכן