מערכות V-SERIES של NETAPP משפרות את יעילות האחסון

הסקירה מספקת הנחיות חשובות לגבי הגדלת רמות השירות והפחתת העלויות על ידי מינוף נבון של הטכנולוגיה. את הסקירה כתב האנליסט הבכיר ראס פאלוז.חברת The Evaluator Group, Inc. פרסמה סקירה טכנית בשם Future Proof Your Data-Center with NetApp V-Series (הכן את מרכז הנתונים שלך לעתיד בעזרת NetApp V-Series). הסקירה מספקת הנחיות חשובות לגבי הגדלת רמות השירות והפחתת העלויות על ידי מינוף נבון של הטכנולוגיה.את הסקירה כתב האנליסט הבכיר ראס פאלוז. הוא קובע בה כי הארגונים של היום מבקשים לייעל את פעולותיהם ולעשות יותר בפחות; לפיכך נבחנת כל הוצאה בשבע עיניים ותקציבי ה-IT הצטמקו מאוד.האחסון, המהווה נתח נכבד מהוצאות ה-IT, נמצא אפוא במרכז תשומת הלב הארגונית. חברות מבקשות להפיק את המרב מהשקעותיהן הקיימות באחסון IT ובמקביל הן בוחנות היטב כל השקעה חדשה הנדרשת בתחום זה.
 
טכנולוגיות וירטואליזציה מספקות לארגונים את הגמישות הנדרשת, כך שיוכלו להשתמש בתשתית ה-IT הקיימת בדרכים חדשות או שונות ובמקביל להכין את מרכזי הנתונים שלהם לעתיד ולשלב באופן חלק פריסות תשתית חדשות. לפי Evaluator Group, מערכות V-Series של NetApp נמנות עם קבוצה קטנה ואיכותית של מוצרי וירטואליזציה של אחסון אשר קיימים כיום בשוק. מוצרים אלה מסוגלים לבצע וירטואליזציה של מאגרי אחסון הטרוגניים קיימים, לנהל מאגרי אחסון חדשים ולספק תוך כדי כך אפשרויות מגוונות של קישוריות ופרוטוקול, הגנה רצופה על הנתונים וכלים שונים לניהול האחסון.כדי לעיין בסקירה הטכנית, בקר בכתובתhttp://media.netapp.com/documents/ar-netapp-v-series.pdf.
 
מערכות V-Series מספקות ללקוחות מספר אבני בניין רבות ערך שמהוות תנאי להשגת תשתית אחסון גמישה ויעילה יותר: יכולות וירטואליזציה, ניהול נתונים חכם, הגנה על נתונים, שילוב יישומים וגמישות.קו המוצרים V-Series מטפל בכל רכיב כזה באמצעות תמיכה בריבוי פרוטוקולים ומערך טכנולוגיות שכולל את NetApp SnapManager, NetApp Snapshot, מניעת כפילויות, הקצאה חכמה, NetApp FlexCloneועוד – כולם חלק בלתי נפרד מפלטפורמת האחסון המאוחד של NetApp.התוצאה היא מוצר וירטואליזציה של אחסון שמאפשר לארגונים לאחד את קיבולת האחסון הקיימת עם זו החדשה מאחורי בקר של V-Series ולפשט את ניהול האחסון תוך מתן מענה לצרכים העסקיים ולצורכי היישומים גם יחד.

דילוג לתוכן