מעמד לאייפד ומייד

אם כבר רכשתם אייפאד ורק מעמד חסר לכם, שווה להציץ בסקירה הראשונה בסדרה מאת מיכאל ויצמן …
Compass של חברת  Twelvesouth
כשרוצים לרכוש סטנד נוח לipad , כמובן עולה השאלה – האם אפשר למצוא משהו קטן מימדים יחסית.
תמיד אפשר לבחור משהו רב תכליתי וגדול, למשל  iHome iA100ZE

אבל חפץ כזה מסורבל אתה לא יכול פשוט להכניס לילקוט ולקחת איתך לדרך. במקרים כאלה מעמד Compass של חברת Twelvesouth בא לפתור את הבעיה.

מעמד מקורי לטאבלט שלך עם שתי תכונות נפלאות: מימדיו קטנים והשימושיות שלו אדירה.
עם החלק הראשון הכל מובן, מסגרת מתכתית שמזכירה מד זווית, בתנועת יד קלילה תהפוך למסגרת פרוסה. בצורה המקופלת זה אפילו יכול להיכנס לכיס המעיל שלך.
בתמונה: התצורה המושלמת להקלדת טקסט.

Compass  על השולחן יכול להיפרס בשתי תצורות: גבוהה ונמוכה בהתאם. התצורה הנמוכה תתאים לאלו שמקלידים המון טקסטים בטאבלט שלהם.
האייפד עצמו יכול לעמוד גם בצורה אנכית וגם באופקית. להזמין מעמד זה ניתן מאתר היצרן תמורת 39 דולר, תודו מחיר שווה ליכולות המעמד ועל עיצוב נחמד להפליא.

הנוסטלגיה שבטכנולוגיה

אם נוסטלגיה לעבר משתלבת בך לאהבה לחידושים, וחלום לכתוב במכונת כתיבה של פעם רק נשאר בגדר חלום מודחק, הגאדג'ט הבא עלול לשמח אותך.

המהנדס ג'אק זילקין (Jack Zylkin) פיתח רעיון מעניין, שנותן חיים שניים למכונת כתיבה עתיקה, שזרוקה לה היכנשהו בארונות נשכחים. המכונת כתיבה מהווה לא רק סטנד או מקלדת אלא גם מזהה את תנועותיך ע"י שימוש בחיישני תנועה פלטת שליטה מסוג Atmega168P
מכונת כתיבה זו לא מצרך נדיר מהבוידם של סבתה, אלה מעמד דוק רב שימושי, כמו כן זוהי מקלדת USB כמעט לכל סוגי המכשירים. עלות המוצר גבוהה למדי (400-500 דולר לערך) אבל איך זה נראה במציאות אתם מוזמנים לראות בעצמכם.

שולחן קפה אינטגרלי לגיק אידאלי

אז כן זה לא רק מעמד לאייפד שלך, אבל מול הפלזמה בסלון כמה פעמים תפסת את עצמך תוהה, איך לעזזל אתה משאיר את האייפד והפלאפון שלך בטעינה אבל מחזיק אותם לידך.

אז שולחנות קפה יכולים להיות פשוטים כמו אלו מאיקאה ויכולים להיות – שולחן קפה אינטגרלי.
אז מעצב מקליפורניה בשם ג'וזף ריד (Joseph Reed) מבלוג העיצוב Coroflot מסתבר שחשב עליי ועל חיות טכנולוגיה כמוני. אם כבר שולחן לסלון אסטתי ומעוצב, אז למה שלא יהיה שימושי?
אז לא, שלא כמו בקונספטים דמיוניים הוא לא מציע מסך מגע או מותרות מיותרים אחרים. מה כן תמצאו בו? כל פתרון הטענה אפשרי כולל תושבת לאייפוד ואף אפשרות לרמקולים מובנים, כניסות
SERIAL ו-USB משלימות את החוויה, וכניסה לאוזניות 3.5 מ"מ וכניסת מיקרופון פשוט מקלות על החיי הגיק. כיסוי השולחן בחומר פולימרי ומכסים לכל אחד מן הפתחים ימנעו מהקפה לנזול לכם לתוך השקעים.
 

ורק בכדי לעורר תיאבון בריא לדברים העתידים לבוא בסיקור רק כמה תמונות להמחשה.

נכתב על ידי מיכאל ויצמן
 

דילוג לתוכן