מעבדת SAP בישראל משיקה תוכנית חדשה של Startup Forum לקידום סטארטאפים ישראלים

סטארטאפים שישתפו בתוכנית יזכו לחבילת תמיכה והטבות בשווי 65,000 דולרמעבדת SAP ישראל, המשמשת כמרכז המחקר והפיתוח של ענקית התוכנה SAP בישראל, מזמינה סטארטאפים, זאת השנה השלישית, להשתתף בתוכנית Startup Forum SAP לקידום סטארטאפים ישראליים.
SAP Startup Forum היא תוכנית בינלאומית של חברת SAP, המתקיימת בנוסף לישראל גם במדינות אחרות בעולם, ומטרתה לקדם ולחזק את הקשר בין SAP לחברות סטארטאפ, שיכולות לעשות שימוש רב ערך במגוון הטכנולוגיות של SAP, ובראשן פלטפורמת הענן האנליטית SAP HANA Cloud.
לכבוד השקת התוכנית החדשה תקיים SAP מפגש מיוחד בישראל במסגרתו ייבחרו כ-10 סטארטאפים ישראליים שיזכו בתוכנית תמיכה וייעוץ מקצועי באמצעות צוות המומחים של SAP לצד קידום עסקי ופתיחת דלתות מול אנשי מפתח בתעשייה, לרבות מנהלים בכירים ב-SAP. בנוסף, החברות המשתתפות יוכלו להשיק את הפתרונות שלהם ב- SAP HANA Cloud Marketplace , חנות האפליקציות העסקיות הגדולה בעולם, ולקחת חלק בשיתופי פעולה נוספים עם SAP ושותפותיה בעולם. המפגש יתקיים ב-3 בדצמבר במשרדי SAP ברעננה.
לדברי מייק קמלמכר, VP strategic enablement, SAP Co-Innovation Center Israel בישראל שאחראי על התוכנית בארץ, "SAP היא מחברות התוכנה המובילות בעולם שמספקת פתרונות למאות אלפי ארגונים ומיליוני משתמשים בעולם. סטארטאפים שישתתפו בתוכנית יוכלו לזכות בתמיכה נרחבת שלנו לקידום הטכנולוגיות והפתרונות שלהם לצד חשיפה ונגישות פוטנציאלית למיליוני המשתמשים של SAP ברחבי העולם.”
לדברי רמי מנחם, סמנכ"ל מכירות ומנהל תחום OEM ב-SAP ישראל, "אנו ב- SAP רואים את מרכיב החדשנות כחלק מרכזי מההצלחה של SAP בארץ ובעולם, ומאמינים כי השקעה בחברות הסטארטאפ תסייע לקדם חדשנות זו.SAP מספקת אפשרויות אטרקטיביות עבור סטארט אפים להרחבת החדשנות, שאחת מהן היא שילוב פתרונותיהם עם הפתרונות והטכנולוגיות המתקדמות שלה, במודל OEM".
אירוע הפתיחה של התוכנית יתקיים ב-3 בדצמבר במעבדת SAP בישראל, הממוקמת ברעננה, ובמסגרתו סטארטאפים יוכלו להגיש את מועמדתם להשתתפות בתוכנית.
לפרטים נוספים: http://www.meetup.com/SAP-HANA-Co-Innovation-Lab/events/212941632/
 

דילוג לתוכן