מעבדת קספרסקי משיקה אפליקציה חינמית למעקב אחר סוללות של מכשירי אנדרואיד

מעבדת קספרסקי מציגה פתרון חדש למשתמשי אנדרואיד – Battery Life – אפליקציה חינמית אשר נועדה לחסוך ממשתמשים את חוסר הנוחות הנגרם כאשר סוללת המכשיר מחליטה להיגמר ברגע הכי לא מתאים.
על פי סקר, 9 מתוך 10 אנשים חשים חרדה כאשר סוללת הטלפון שלהם מגלה סימני סיום. הדבר אינו מפתיע, בהינתן העובדה שאנשים מרגישים לחוצים יותר כאשר הם נמצאים ללא המכשיר הנאמן שלהם, מאשר כשהם חסרים את שותפיהם לחיים בשר ודם.

במקרים מסוימים, מכשיר חכם שאינו טעון אינו מסתכם רק בחוויה בלתי נעימה, הוא גם מהווה סיכון – לדוגמא, כאשר נשארים ללא תקשורת במקרה חירום או כאשר מסתובבים באזור שאינו מוכר. Battery Life נועדה לפתור את הבעיה הזאת אחת ולתמיד.

הפתרון של מעבדת קספרסקי מנתח את כל האפליקציות הפועלות במכשיר המשתמש ומזהה את אלו הצורכות הכי הרבה אנרגיה. הדבר חשוב במיוחד, בהינתן ש- 96% מהאפליקציות במכשירי אנדרואיד רצות ברקע, אפילו אם המשתמש לא הפעיל אותן. Battery Life גם תציג למשתמש הודעה דחופה אם אפליקציה מסוימת מתחילה לצרוך יותר אנרגיה מהרגיל.

מאפיין שימושי נוסף של Battery Life הוא היכולת שלה לחשב את הזמן הנותר לעד שסוללת הסמארטפון מתרוקנת לחלוטין. מידע זה מעניק למשמשים את האפשרות למצוא דרך לטעון את המכשיר שלהם בדחיפות, כך שלא ייוותרו ללא תקשורת ניידת כאשר הם צריכים אותה יותר מכל. באופן דומה, במהלך הטעינה Battery Life מחשבת את הזמן הנותר לטעינה מלאה.

"הגישה שלנו להגנה על משתמשים מכוונת להקטנת סיכונים דיגיטליים למינימום האפשרי בכל החזיתות, לא רק מול איומי הסייבר. Battery Life מסייעת לאנשים להישאר מחוברים. עם זאת, אין להזניח גם את נושא אבטחת האינטרנט כאשר אתה מחובר לרשת. חשוב במיוחד להעניק גם תשומת לב להגנת הפרטיות שלכם מפני עיניים חטטניות, ולהגן על המכשיר מפני אובדן או גניבה. לכל הדאגות האלה הכנו פתרונות", אמרה אלנה קרצ'נקו, העומדת בראש ניהול מוצרים ביתיים, מעבדת קספרסקי.

Kaspersky Battery Life דורשת רק 15 מגה בייט ופועלת על אנדרואיד 4.1-6.0.1 במספר שפות. כדי להוריד את האפליקציה לחצו כאן

 

דילוג לתוכן