מעבדת קספרסקי הכריזה על זמינותו של Kaspersky Endpoint Security for Business בגרסת AWS שירות הענן של אמזון

הגרסה המיוחדת של פתרון האבטחה של מעבדת קספרסקי לעסקים מאפשרת ללקוחות Amazon WorkSpaces שכבת הגנה נוספת עבור סביבת שולחן העבודה הוירטואלי שלהם אשר רץ על ענן אמזון. הפתרון הוא פלטפורמת אבטחה לרמה ארגונית.
Amazon WorkSpaces הוא שירות מחשוב שולחן עבודה מנוהל בענן, המאפשר ללקוחות להפעיל בקלות שולחן עבודה מבוסס ענן כדי לגשת למסמכים, אפליקציות ומשאבים מכל מכשיר. באמצעות מערכת הניהול AWS Management Console, המשתמשים מפעילים שולחן עבודה מאובטח ויעיל עבור כל מספר של משתמשים ויכולים גם להפעיל אפליקציות ב- WorkSpace באמצעות מנהל האפליקציות של השירות (Amazon WAM).
לדברי ניקיטה שבצוב, סמנכ"ל טכנולוגיה, מעבדת קספרסקי: "פתרון האבטחה הארגוני שלנו נועד לספק טווח רחב של טכנולוגיות הגנה – החל מאנטי קוד זדוני ועד להצפנה וניהול מערכות – ולהפוך אותם קלים לניהול ולהפעלה. באמצעות רישום ב- AWS Marketplace אנו מאפשרים ללקוחות AWS להוסיף שכבת הגנה נוספת לשולחן העבודה הוירטואלי בלחיצת כפתור. AWS Marketplace הוא דוגמא לדרך בה ניתן לפתור בעיה מורכבת בדרך פשוטה, גישה שאנו מאמצים כשאנו ניגשים לפתור אתגרים של אבטחת IT בארגונים".
לדברי דייב מקאן, סגן נשיא, AWS Marketplace ב- AWS: "AWS Marketplace עבור אפליקציות שולחן עבודה מאפשר ללקוחות לנצל את התהליך היעיל של בחירה והפעלה של תוכנות שולחן עבודה עתירות ביצועים. עם הזמינות של Kaspersky Endpoint Security for Business ללקוחות יש גישה להפעלה וניהול פשוטים של פלטפורמת אבטחה, המספקת שכבה נוספת של הגנה עבור אפליקציות שולחן העבודה הוירטואלי שלהם".
הגרסה החדשה תהיה זמינה להפעלה ב- Amazon WorkSpaces קיימים וחדשים.

דילוג לתוכן