מעבדת הענן הניידת של CloudZone ו-AWS מגיעה למרכזי ההיי-טק של ישראל

CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, תפעיל בשיתוף עם AWS מעבדת ענן ניידת שתבקר בארבעת מרכזי ההיי-טק הבולטים בישראל: הרצליה פיתוח, רמת החייל, רעננה ושדרות רוטשילד בתל אביב. מעבדת הענן תפעל בין התאריכים 23-26 בנובמבר, כל יום במרכז היי-טק אחר, ותציג חידושים הרצאות וייעוץ בתחום זה.

מעבדת הענן הניידת, המבוססת לימו-בוס מפואר שעבר הסבה ייעודית, תכלול, מלבד חוויה ייחודית, גם מידע וייעוץ, הרצאות שונות בנושאי הענן, מתנות והצעות חיבור מיוחדות. המעבדה הניידת הינה יוזמה של CloudZone ונועדה לקדם מפגשים בלתי אמצעיים ולא שגרתיים, פנים אל פנים, עם אנשי חברות אנטרפרייז וסטארטאפים בתעשיית העסקים וההייטק הישראלית. הכניסה למעבדת הענן תהיה פתוחה וחופשית.

המעבדה הניידת תכלול מספר עמדות, בהן ניתן יהיה לקבל ייעוץ פרטני בתחומי ה-AWS, NoSQL, ארכיטקטורת Serverless ועוד. כמו כן, יתקיימו הרצאות שיועברו על ידי המומחים של CloudZone ו-DataZone בנושאים הבאים: CodeDeploy, Microservices with Lambda and API Gateway  ועוד. ביום הפעילות האחרון תינתן לסטארטאפים נבחרים ההזדמנות להציג את הפתרונות שלהם במעבדה הניידת בפני צוות משקיעים פוטנציאלים.

לוח זמני הפעילות:  ימים 23-26 בנובמבר, בין השעות 12:00-18:00:

23 בנובמבר – הרצליה

24 בנובמבר – רמת החייל

25 בנובמבר – רעננה

26 בנובמבר – רוטשילד

ארתור שמונק, Chief Cloud Evangelist ב-מטריקס, אומר: "CloudZone תמיד רואה לנגד עיניה את חזון קידום בשורת החדשנות בישראל. זוהי הזדמנות מצוינת לחשוף את הציבור הרחב אל טכנולוגיות חדשות ושיטות עבודה חדשניות, באופן ישיר ובלתי אמצעי, פנים אל פנים עם אנשי התעשייה הטכנולוגית של ישראל. בשיתוף עם AWS, אנו מתכוונים להעניק ייעוץ אישי, מידע רלוונטי בצורה פשוטה נגישה ומהנה. אנו רואה את שיתוף הפעולה עם AWS כחלק מהותי מהפעילות שלנו ויחד נמשיך ולספק את הפתרונות הטובים ביותר בשוק".

דילוג לתוכן