מעבדת היתכנות משותפת ל-HP ומיקרוסופט, בהשקעה של כמיליון ש"ח

מנכ"לי שתי החברות השיקו יחדיו את מעבדת ההיתכנות החדשה בתחומי מחסני הנתונים והבינה העיסקית, שתאפשר לבחון ולהתנסות במערכות משולבות למחסני נתוניםיהושע בקולה, מנכ"ל HP ישראל, ודני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, הרימו יחדיו את מתג ההפעלה של מעבדת היתכנות ייחודית, אשר הוקמה בהשקעה משותפת. המעבדה החדשה תאפשר ללקוחות ושותפים לבצע פרויקטי POC של מחסני נתונים, תוך התנסות בלתי אמצעית במערכות המשולבות של שתי החברות – מבלי להידרש באופן מיידי לשירותיהן של מעבדות בחו"ל. בהקמת המעבדה הושקע סך הנאמד בכמליון ש"ח.
מעבדת ההיתכנות מבוססת על שרתי HP ProLiant DL580  עם ארבע מעבדים ו- 32 ליבות, מסד הנתונים Microsoft SQL Server 2008 R2, מערך איחסון HP StorageWorks המכיל 40 TB איחסון, מתגי תקשורת מהירים וגמישים של HP ומערכות בינה עסקית משלימות של מיקרוסופט.
איחוד העוצמות בין מערכות החומרה והתוכנה של החברות יוצר את משפחת הפתרונות המשולבים Fast Track Data Warehouse – שמספקים החזר השקעה (ROI) מוביל בתחום מחסני הנתונים לארגונים.
המעבדה בישראל נשענת על הניסיון הרב שנצבר במעבדות היתכנות של HP ומיקרוסופט בארה"ב ובאירופה. כמו כן, לרשות הלקוחות והשותפים בארץ יעמדו תסריטי עבודה ותרחישים מותקנים מראש, אשר חלקם פותחו לאורך העבודה במעבדות שונות ברחבי העולם וחלקם פותחו באופן ייעודי למעבדה החדשה.
ארגונים שמטמיעים מחסני נתונים חדשים ומערכות BI חדשות יוכלו להריץ תרחישים שונים של המערכות, להתרשם מהביצועים ומהפונקציונאליות ולשפר את תהליכי הפרויקט. תהליך כזה מגדיל את סיכויי ההצלחה של הפרויקט, מקטין סיכונים ומוזיל עלויות.
דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, אמר כי "השילוב בין טכנולוגיות מיקרוסופט ו-HP בתחומי מחסני הנתונים והבינה העיסקית, מעניק ערך מוסף גבוה ללקוחות ולשותפים, תוך מינוף הידע והמומחיות העצומים הקיימים בשוק הן בתחום SQL Server והן בתחום מערכות HP. באמצעות מעבדת ההיתכנות המקומית, ניתן יהיה להרכיב את האיזון המושלם עבור צרכיו של כל ארגון".
יהושע בקולה, מנכ"ל HP ישראל, הוסיף: "הצמיחה המהירה בנפחי האחסון וחשיבות היכולת להפוך את הנתון הנכון לידע הנכון בזמן הנכון, הפכו את תחום מחסני הנתונים והבינה העיסקית למרכיב קריטי ומאתגר במיוחד במערך ה-IT הארגוני. HP ומיקרוסופט יצרו פתרונות משולבים אשר מעצימים ומפשטים את מחסני הנתונים, כך שהלקוח מרוויח החזר אופטימלי על ההשקעה. המעבדה החדשה תאפשר לנו להמחיש זאת לגופים רבים יותר, באופן נגיש יותר".

דילוג לתוכן