מעבדות ICSA הסמיכו לראשונה מוצר אנטי וירוס לפלטפורמת מקינטוש

"הפצת נוזקות בסביבת עבודה מגוונת אשר כוללת מערכות הפעלה שונות, כגון OS X של מק יחד עם מערכות הפעלה של מייקרוסופט, היא איום אבטחה ממשי היום"מעבדות המחקר העצמאיות ICSA הסמיכו לראשונה מוצר אבטחה לפלטפורמת מקינטוש – האנטי וירוס NOD32 של חברת ESET. המוצר שנבחן על ידי ICSA הוא הגרסא העסקית של האנטי וירוס, שמטרתו היא הגנת הרשת הארגונית מפני איומי האינטרנט השונים.
 
"הפצת נוזקות בסביבת עבודה מגוונת אשר כוללת מערכות הפעלה שונות כגון OS X של מק יחד עם מערכות הפעלה של מייקרוסופט הוא איום אבטחה ממשי היום". אומר אנדרו הייטר, חוקר ראשי במעבדות ICSA. "זאת הסיבה שמעבדות ICSA בוחנות עכשיו גם מוצרים המיועדים למערכות הפעלה של מק, אשר מספקות הגנה למשתמשים המנצלים את שתי מערכות ההפעלה".
 
על מנת לקבל את הסמכת ICSA על המוצר לעמוד בדרישות מחמירות הכוללות: מניעת הדבקות בוירוסים או בנוזקות אחרות המועברות דרך האינטרנט, זיהוי מזיקים על פי דרישה, לייצר אפס התראות שווא, לתעד כל זיהוי שנעשה ועוד.
 
"הסמכת מעבדות ICSA היא מבחינתנו מתן תוקף משמעותי לאיכות ולעוצמת ההגנה ש ESET מספקת לפלטפורמה של מקינטוש" אומר דן קלארק, סגן נשיא של חברת ESET בארה"ב. "חברת ESET מחויבת לספק את ההגנה הטובה ביותר לרשת הארגונית כמו גם למשתמש הביתי באמצעות תוכנה אגרסיבית ואמינה".

דילוג לתוכן