מסתובב בישראל: ASUS Transformer Book Flip

פחות מחודש לאחר שנחשף לראשונה בעולם, בכנס Computex 2014, נחת בישראל המוצר ההיברידי החדש מבית ASUS, שמציע ביצועים חזקים במיוחד וניידות ברמה גבוה.חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי, מציגה היום (30.6) בישראל את ה- Transformer Book Flip, מחשב נייד (NoteBook) מבוסס מערכת ההפעלה Windows 8.1 מבית Microsoft, המצויד במסך מגע מסתובב ב- 3600 גם במצב סגור. ה- Transformer Book Flip מגיע לארץ פחות מחודש לאחר השקתו העולמית בכנס Computex 2014 שהתקיים בתחילת חודש יוני בטאיוואן.

ל- Transformer Book Flip יכולות גבוהות וביצועים חזקים, הודות למעבד Intel® Core™ i7i5 ויכולות גרפיות מבית היוצר של NVIDIA® GeForce® GT840M. עוד מציע המוצר, מסך מגע המסתובב לכל זווית עד °360, בגודל 13.3" או 15.6", המאפשר תצוגה באיכות Full HD ברזולוציית 1920X1080, עם טכנולוגיית IPS ותאורה אחורית, לתצוגה מלאת חיים, בכל תנאי מזג אויר, בפנים ובחוץ. כמיטב המסורת של ASUS, גם ה- Transformer Book Flip מגיע עם טכנולוגיית האודיו הבלעדית ASUS SonicMaster שיחד עם הרמקולים האיכותיים מבטיחה הנאה מחוויית סאונד ללא פשרות בצריכה של תוכן בידורי דיגיטלי בניידות מרבית.
מחיר לצרכן (כולל מע"מ): החל מ- 3,990 ₪. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק הנבחרות עם אחריות לשלוש שנים, הכוללת שירות, איסוף והחזרה מבית הלקוח – ללא כל תוספת תשלום.

דילוג לתוכן