מסנג'ר משיקה את Messenger Day

מסנג'ר משיקה את Messenger Day : מעתה ניתן לבחור מתוך יותר מ – 5000 מסגרות, אפקטים ומדבקות כתוספת לתמונות וסרטוני וידאו. התוצרים הסופיים יהיו זמינים לצפייה במשך 24 שעות.

ההשקה מתחילה היום בארה"ב, Messenger Day יהיה זמין לשימוש תוך כשבוע ברחבי העולם, כולל ישראל, במערכות הפעלה אנדרואיד ו- iOS.

כך עובד Messenger Day :

1. ראשית יש לוודא שעדכנת את הגרסה האחרונה של אפליקציית מסנג'ר.
2. פתח את מסנג'ר, והקש על המצלמה (מודגשת בעזרת שמש כדי לחגוג את ההשקה הזו), הקשה זו תיקח אותך הישר למצלמה במסך מלא. לחילופין, הקש על "Add to your day" בחלק העליון של תיבת ההודעות הנכנסות שלך כדי להתחיל.
3. צלם סלפי, תמונה או וידאו של מה שנמצא סביבך.
4. כדי להוסיף אמנות ואפקטים, הקש על אייקון הסמיילי, בפינה הימנית העליונה ולאחר מכן ניתן להוסיף תמונה או וידאו שלך. ניתן גם להוסיף טקסט על גבי התמונות שלך על ידי הקשה על האייקון "Aa", וכן להוסיף ציור על ידי הקשה על הקו המפותל בפינה הימנית העליונה.
5. כאשר התמונה או הסרטון שלך נראים כפי שרצית, הקש על החץ בפינה הימנית התחתונה, לאחר מכן ניתן להוסיף ישירות ליום שלך, ולשמור אותו באחסון מצלמת הטלפון הנייד שלך, ניתן לשלוח זאת לאדם מסוים או קבוצת אנשים. התמונה או הסרטון שתוסיף ליום שלך תהיה זמינה לצפייה במשך 24 שעות.

ניתן לבחור להוסיף את ה"יום" שלך לכל שיחה שלך במסנג'ר או רק לחבריך הקרובים ובני משפחה, באמצעות הקשה על האייקון "more", ובחירת האפשרויות המתאימות. אם ברצונך למחוק דבר מה שהעלית ל"יום" שלך, הקש על התמונה בחלק העליון של תיבת ההודעות הנכנסות שלך, לחץ על שלוש הנקודות בפינה הימנית התחתונה של התמונה ובחר באופציה "מחק".

דילוג לתוכן